Może Estera

Autor: Katja Petrowskaja

Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

:

Cena:


ISBN

9788381292955: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/skiba-ciagle-na-wolnosci-jakub-jablonka-pawel-leczuk-krzysztof-skiba-139847u

Cena: Paweł Łęczuk


ISBN

9788381680066: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/matcha-cudowna-herbata-snyder-mariza-lauren-clum-139409u

Cena: Lauren Clum


Format

EPUB.MOBI: 140927

https://woblink.com/ebook/kiedy-odchodza-bliscy-ks-leszek-smolinski-140927u

:

Cena:ciało stephen king, podręcznik diagnoz pielęgniarskich, szatan z siódmej klasy film do pobrania, cytat o języku polskim, pod wulkanem książka, historia wychowania kot pdf, wazo, historia ziem polskich, degresywna proporcjonalność, klasyfikacja budżetowa 2018 paragrafy, wilk stepowy audiobook, karolina zmitrowicz, polscy odkrywcy i podróżnicy, susskind, wyspy pawel kuczynski, na polach, dominika gwit książka, mój spot, miejscowość uzdrowiskowa krzyżówka…