Zdrowie na własne życzenie. Tom 3

Autor: Józef Słonecki

To już trzeci tom poczytnej serii „Zdrowie na własne życzenie”. Józef Słonecki. skromny autor niniejszej książki. sądził dotychczas naiwnie. że to. co w pierwszych dwóch tomach opisał. wystarczy. by nie mieć wątpliwości. jak należy się odżywiać. A jednak nie. okazuje się bowiem. że ludzie nie potrafią zapomnieć tego. co im dotychczas wtłoczono do głowy. więc zamiast jadać prosto. czyli zdrowo. kombinują niemiłosiernie. ze szkodą dla siebie i własnej rodziny.

Cóż począć… Oto przez Tobą instruktaż odżywiania.

 

Uwaga. to nie jest książka dla tych. którzy zjedli wszystkie rozumy. jak wyznawcy wegetarianizmu lub weganizmu. To książka. która łamie stereotypy i mity o odżywianiu lub suplementowaniu diety. Po prostu jest to lektura dla ludzi poszukujących.

21.9: https://woblink.com/ebook/siedemnascie-i-pol-miliona-leszek-mierzejewski-32101u

Cena:


Świetlany mrok II

Autor: Krzysztof Bonk

Świetlany mrok II – to początek drugiej sagi światła i mroku. Tym razem historia stanowi zarówno prequel. jak i sequel do wydarzeń z pierwszej części. Świetlany mrok to tradycyjnie wartka akcja. duża doza erotyki oraz walki w gęstej sieci spisków i zdrad.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


ISBN

9788365740601: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/skradzione-godziny-maria-solar-32285u

Cena:


Na kogo wypadnie. na tego śmierć

Autor: Liselotte Roll

Nad jeziorem Valsjön policja odnajduje zwłoki młodego mężczyzny. W pobliskim lesie natrafia zaś na błąkającego się Andersa Levandera. który znajduje się w szoku. Gdy Linn Kalo. terapeutka i żona inspektora Magnusa Kalo. próbuje z nim rozmawiać. mężczyzna staje się agresywny. Kilka dni później zostaje zamordowany. Magnus Kalo odkrywa. że członkowie rodziny Levander od miesięcy po kolei znikają bez śladu.

Na kogo wypadnie. na tego śmierć to druga książka z serii o Magnusie i Linn Kalo.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99formy pisemne polski, gra o tron pdf, magdalena sitek, o stawaniu się stoikiem, vladimir wolff armagedon, agata lewandowska dietetyk, lowcy nazistow, piknik pod wiszącą skałą serial online, słownik terminów medycznych, historia pomocy społecznej pdf, raport z północy, nawyki warte miliony pdf, m leighton, oda do wolnosci…