Na szlaku trumien

Autor: Peter May

Wyspa Harris. Hebrydy Zewnętrzne.

Wyrzucony na plażę mężczyzna nie ma pojęcia. gdzie się znajduje ani kim jest. Stopniowo dowiaduje się kolejnych szczegółów o sobie: nazywa się Neal Maclean i zjawił się na Harris przed rokiem. by pisać książkę. Tyle że w jego komputerze nie ma po niej ani śladu. Jedyne. co znajduje w domu. to mapka z zaznaczoną trasą zwaną Szlakiem Trumien.

 

Wyspa Flannana.

Na niezamieszkanej wysepce archipelagu Hebryd Zewnętrznych. z której ponad sto lat temu w tajemniczych okolicznościach zniknęło trzech latarników. zostają znalezione zwłoki zamordowanego mężczyzny. Policja podejrzewa Macleana. A jemu trudno dowieść niewinności. skoro nadal niewiele pamięta i sam nie jest o niej przekonany.

 

Edynburg.

Karen Flemming. zbuntowana nastolatka.

Autor: Anna Gielewska

Cena:


Przemienienie. Księga 1 Zakładnik obietnicy tom 1

Autor: Artur Wasążnik

Wszyscy obudzili się za późno z letargu. I wszyscy obrali zupełnie odmienne strategie na przetrwanie. A wszystkie te strategie były złe… ale oni brnęli w nie bez opamiętania. Wszyscy! I ginęli jedni po drugich. W osamotnieniu. Choć każdy z nich marzył o zjednoczeniu z pozostałymi.

W połowie dziesiątego wieku słowiańskie pogranicze Królestwa Niemiec nieustannie pogrążało się w chaosie. A miało być jeszcze gorzej. Kruszyły się kolejne filary starego świata Słowian połabskich. Gospodarka. handel. ustrój. religia. obyczaje. więzi plemienne i rodzinne… wszystko to rozpadało się na oczach przerażonych ludzi.

W akcie rozpaczliwej niezgody na taki stan rzeczy co jakiś czas płonęły wsie kolonistów niemieck

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 29


ISBN

9788366134225: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kocham-tylko-tak-kate-sterritt-128059u

Cena:


Kopciuszek

Autor: Georgie Lee

Panna Joanna Radcliff nie pamięta swoich rodziców. nigdy nie doświadczyła też rodzinnego ciepła. Została wychowana przez panią Dubois i ukończyła jej elitarną szkołę dla guwernantek. Joanna miała nadzieję. że wykształcenie zapewni jej miejsce w szacownej rodzinie. gdzie będzie traktowana z sympatią i otwartością. Niestety rzeczywistość okazuje się inna. Dzieci traktują ją jak służącą. a Huntfordowie lekceważą. Na domiar złego musi również odgrywać rolę przyzwoitki najstarszej córki. co jest trudnym i niewdzięcznym zadaniem. Podczas pewnego balu poznaje majora Luke’a Prestona. który wkrótce zaczyna ją adorować. Joanna nie spodziewa się. że Luke pomoże jej odkryć prawdę o rodzicach i odmienić swój los…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99www gryonline, ion pacepa, hamsun głód, rycerz kielichow, dark messiah of might and magic poradnik, emily giffin pewnego dnia, pedagogika podręcznik akademicki, ziemkiewicz nowa książka, fizyka podstawy, alegorie zwierzęce, robert bielecki, ksenia olkusz, czy wybuchnie 3 wojna światowa…