Love Line II

Autor: Nina Reichter

Bethany McCallum chciałaby. aby jej życie znowu stało się normalne. Ale czy to możliwe. skoro jej ukochany. Matthew Hansen. za kilka miesięcy bierze ślub z córką magnata medialnego. były mąż chce powrotu. a w dodatku nowa praca w „Newsweeku” zaczyna się od szantażu. za którego sprawą Bethany i Matt są zmuszeni współpracować ściślej niż kiedykolwiek wcześniej?

Czy zawodowa relacja będzie funkcjonować. skoro oboje zdają sobie sprawę z napięcia. jakie pojawia się między nimi?

I czy profesjonalizm wystarczy. aby zachowali dystans?

Gdy tajemnice z przeszłości wyjdą na jaw. może się okazać. że stare grzechy mają długie cienie.

Czy za ich sprawą miłość… zyska niespodziewanego sojusznika?

Wspaniali bohaterowie i wartkie dial

11.5: https://woblink.com/ebook/z-rozmyslan-prozniaka-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-jerome-k-jerome-137827u

Cena:


Rachunkowość w oświacie

Autor: Renata Niemiec

Specyfika wymagań wobec rachunkowości jednostek oświatowych sprawia. że osoby zajmujące się finansami tych podmiotów nierzadko borykają się z trudnościami i poszukują specjalistycznej i aktualnej informacji na ten temat. „Rachunkowość w oświacie” wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu.

Jednostki oświatowe należące do sektora finansów publicznych zobowiązane są do prowadzenia rachunkowości na zasadach określonych w ustawie z 29 września 1994 r. o rachunkowości. z uwzględnieniem szczególnych uregulowań wynikających z ich przynależności do sektora finansów publicznych. zawartych w ustawie z 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych i wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych.

Przepisy te zobowiązują jednostki oświatowe do posiadania właściwej dokumenta

47.2: https://woblink.com/ebook/specustawa-mieszkaniowa-z-wyjasnieniem-rzadowym-praca-zbiorowa-137829u

Cena:logistyka usług, jarosław ziętara komornik, test 8 klasisty matematyka pdf, rachunkowość bankowa pdf, uslugi seksualne, ten obcy pl, tylko zdrowie wydanie specjalne, english for medical sciences pdf, był sobie pies 1 cały film, larry7, mój kraków, gdybyście ją znali, lawa konwicki, "naukowcy spod czerwonej gwiazdy", kubuś puchatek słuchowisko, lęk książka, wspolczesne konflikty zbrojne, janusz film, sposob na elfa, pan tadeusz audiobook…