Najcenniejszy prezent

Autor: Susan Meier

Rory Wallace przyjeżdża do Pensylwanii. by kupić sklep należący do Shannon Raleigh. Śnieżyca zatrzymuje go w jej domu na kilka dni. On i jego córeczka Finley nie przepadają za Bożym Narodzeniem. bo wiążą się z nim bolesne wspomnienia. Shannon wciąga ich w przygotowania świąteczne: dekorację domu. pieczenie ciastek. ubieranie choinki. Czy nastrój. który potrafiła stworzyć. otworzy ich serca?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


8632

11.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/miesiecznik-znak-nr-703-12-2013-autor-zbiorowy-8632

1

:

Cena:sekielski zapach suszy, mudry pdf, neuropatia uciskowa, gothic 2 noc kruka poradnik pdf, wychowanie fizyczne w edukacji wczesnoszkolnej poradnik metodyczny pdf, co z tomkiem mackiewiczem, ojcowie socjologii, krzyżówka z przymrużeniem oka nr 40, dobrze po rosyjsku, metodologia badań naukowych książka pdf, czarownik iwanow pdf, marian broda, finansowanie inwestycji, kocie mojo pdf, bajki mp3 do pobrania, opowiadania o zdradach, cele polityki gospodarczej, piotr janus, regiony turystyczne świata referat, kwiaty na poddaszu, kocie worki, bukowski kobiety pdf, antek sienkiewicz…