Zwyciężaj w biznesie!

Autor: Brian Tracy

Biznes to wojna! Wykorzystaj sprawdzone strategie militarne by odnieść zwycięstwo w życiu zawodowym i prywatnym.

Jako autor bestsellerów i ceniony trener Brian Tracy wie co nieco o odnoszeniu sukcesów. W Zwyciężaj w biznesie! udowadnia. że te same zasady. które pomagały dowódcom zwyciężać podczas militarnych kampanii. mogą również być zastosowane. aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. W tym zaktualizowanym wydaniu Tracy przedstawia dwanaście kluczowych strategii wykorzystywanych przez wielkich dowódców i pokazuje. jak zastosować je w prawie każdej sytuacji. by:

 • koncentrując się na silnych stronach osiągać cele.
 • zyskać przewagę i opracować najlepszy plan działania dzięki zdobyciu cennych informacji.
 • Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  ISBN

  9788379007967: Wydawnictwo

  Format

  9.9: https://woblink.com/ebook/zielone-roze-katarzyna-ducros-140325u

  Cena:


  Wydawnictwo

  Nowa Baśń: Format

  139916

  https://woblink.com/product-publication/download/139916/epub: 1

  Cena:


  ISBN

  9788381680400: Wydawnictwo

  Format

  24.2: https://woblink.com/ebook/matcha-cudowna-herbata-snyder-mariza-lauren-clum-140723u

  Cena: Lauren Clum  nęcka psychologia poznawcza, co z tomkiem mackiewiczem, piotr chomczyński, kracik, niewidzialni, atak królewsko-indyjski, iwaszkiewicz opowiadania pdf, epistemologiczne, harry potter i wiezien azkabanu pdf, ostarcyzm, książki jana pawła ii, zarys fizjologii wysiłku fizycznego pdf, kieślowski biografia…