Warto być przyzwoitym

Autor: Władysław Bartoszewski

Warto być przyzwoitym to wspomnienia Władysława Bartoszewskiego zebrane przez niemieckiego wydawcę K. Lehmanna.

Pierwsze polskie oficjalne wydanie książki miało miejsce w 1990 roku w Wydawnictwie W drodze. Obecna edycja została dodatkowo wzbogacona o publikacje. wykłady i przemówienia autora z lat jego działalności w okresie PRL. a także z czasu jego służby dyplomatycznej w III RP.

Wstęp do książki napisał o. Maciej Zięba OP. szkic biograficzny przygotował prof. Andrzej Friszke.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 49.99


NIEznajomi

Autor: Urszula Poznanski

Szaleńcza gra. Erotyczne napięcie. Śmiertelna intryga. Dwoje autorów. Dwie perspektywy. Bestsellerowy duet pisarski w znakomitym thrillerze psychologicznym. Wyobraź sobie: w twoim salonie stoi mężczyzna. Twierdzi. że jest twoim narzeczonym. Nie znasz go. I nic w twoim domu nie świadczy o tym. że mówi prawdę. Paraliżuje cię strach. Masz ochotę chwycić za nóż. Wyobraź sobie: wracasz do domu. a twoja narzeczona cię nie poznaje. Bierze cię za włamywacza. Gorzej. za gwałciciela. Robisz wszystko. by się opamiętała. Ona jednak zażarcie cię atakuje. Uważa. że oszalałeś. Co jest prawdą? Komu uwierzysz? Ponad 100 000 sprzedanych egzemplarzy w Niemczech. Ponad 10 tygodni na liście bestsellerów „Der Spiegel”

Wydawnictwo: Mando

Cena: 39.9


Nowe idee zarządzania publicznego

Autor: Ewa Marciniak

Zarządzanie publiczne stanowi jedną z kluczowych orientacji badawczych na gruncie praktycznie zorientowanych nauk społecznych. Jednocześnie jest to kluczowy wymiar funkcjonowania sfery publicznej. Refleksja nad problemami tak rozumianego zarządzania podlega też różnym trendom. pozostaje w związku z dominującymi orientacjami ideologicznymi. a w przypadku Polski – w bezpośrednim związku z zamierzoną konwergencją do zachodnich wzorów. uznawanych – często bezkrytycznie – za godne naśladowania. Teksty. które składają się na tę książkę. przynoszą wielomiarowy obraz zarządzania publicznego. Autorzy podejmują próbę krytycznej prezentacji „nowych idei”. odnoszą się jednak również do koncepcji silnie zakorzenionych w tradycji badawczej. Jednym z

15.75: https://woblink.com/ebook/uwarunkowania-rozwoju-energetyki-w-zakresie-polityki-energetycznej-i-regulacyjnej-grazyna-wojtkowska-lodej-andrzej-graczyk-andrzej-t-szablewski-133397u

Cena: Andrzej Graczyk


Magia uczuć

Autor: Palmer Diana

Niki jest zafascynowana sąsiadem. który jak ognia unika życia towarzyskiego i wydaje się skupiony wyłącznie na pracy. To najprzystojniejszy. a zarazem najbardziej uparty mężczyzna. jakiego spotkała. Niestety Blair traktuje ją z dystansem. czasami wręcz niegrzecznie. Irytuje go jej zainteresowanie. daje do zrozumienia. że już raz się sparzył i nie chce ponownie leczyć złamanego serca. Nie docenia Niki. która szybko odkrywa. jak go przekonać. że uczucia są równie ważne. jak zdrowy rozsądek.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 24.99


Wysokie Progi

Autor: Tadeusz Dołęga-Mostowicz

Bohaterką książki jest Magda Nieczajówna. aktorka. córka właściciela sklepu z mięsem na Powiślu w przedwojennej Warszawie. Podczas podróży statkiem poznaje Ksawerego Runickiego. którego posiadłość Wysokie Progi zostanie wystawiona na licytację z powodu długów. Mężczyzna prosi Magdę o rękę wyznając prawdę o kiepskiej sytuacji finansowej i o szansie straty domu.

Kobieta zgadza się i wychodzi za niego.lecz dopiero później uświadamia sobie jaki ogromny błąd popełniła.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9ibuk libr, wszytskie jasne miejsca, stara pijaczka, hasztag mróz, sprawdzian z genetyki gimnazjum, rachunkowość podstawy, zaklęcia ochronne, roman bąk, bez przebaczenia lingas, konflikt rol, prezentacja multimedialna po angielsku, język niemowląt pdf, sandra brown w objęciach nocy, atlas ziół leczniczych, jak zostać czołgistą, mia sheridan książki, berne w co grają ludzie, willa misteriów, towar konsumpcyjny, borderline. jak żyć z osobą o skrajnych emocjach, the witness poradnik, justyna drzewicka niepowszedni, alice miller dramat udanego dziecka…