ISBN

9788375515688: Wydawnictwo

Format

25.9: https://woblink.com/ebook/ksiazeta-wola-blondynki-loretta-chase-137490u

Cena:


Sorry. memory? Poznaj najlepsze metody zapamiętywania

Autor: Tomasz Siechniewicz

Jeśli szukasz poradnika. który nie ogranicza się do kilku sposobów. ale prezentuje wszystkie skuteczne metody zapamiętywania. to ta książka jest dla ciebie. W poradniku omówione zostały wszystkie skuteczne mechanizmy. na których opiera się proces zapamiętywania. To z nich składają się techniki. Krok po kroku. z przykładami. przedstawione są trzy grupy metod: mechaniczne. elaboracji oraz mnemotechniki. Do tego – podstawowe informacje o pamięci i sposoby na język obcy. Autor jako pierwszy na rynku opisuje wszystkie trzy grupy technik uczenia się. W pierwszej części książki informuje w prosty sposób. co nauka ma do powiedzenia o zapamiętywaniu. Wyjaśnia. co to są imageny i do czego pamięci roboczej potrzebne są notatnik wizualno-przestrzenny oraz pętla fonol

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137821/epub

1:

:

Cena:jezyk lua, adam rutherford, zerwa pdf, geologia dynamiczna, efekt lucyfera pdf, ewa kucharska stasiak, daniel dennett świadomość, divinity original sin 2 poradnik pdf, recydywista książka, yu mp3, mroczniej pdf za darmo, magdalena rzeka, kiedy twoja złość krzywdzi dziecko pdf, brandon budowniczy, serce diabła, biografia raka…