Gospodarka finansowa przedsiębiorstwa. Długoterminowe decyzje finansowe

Autor: Dominika Kordela

„Autorzy opracowania w sposób oryginalny i ciekawy przedstawiają zagadnienia związane z problematyką kształtowania gospodarki finansowej przedsiębiorstwa. a w szczególności kwestie dotyczące długoterminowych decyzji finansowych podejmowanych przez jednostki gospodarcze. Postawiony w pracy problem badawczy jest niezwykle istotny dla całego sektora przedsiębiorstw. a tym samym dla gospodarki narodowej jako całości. Właściwie zaplanowana. a następnie konsekwentnie realizowana gospodarka finansowa przedsiębiorstwa jest bowiem warunkiem koniecznym pomyślnego rozwoju każdego podmiotu gospodarczego. Należy podkreślić. że przedmiotem pracy są nie tylko teoretyczne. ale również praktyczne aspekty związane z podejmowaniem długoterminowych decyzji finansowych”.

<

32: https://woblink.com/ebook/tanczace-martwe-dziewczynki-graham-masterton-pawel-korombel-anna-dobrzanska-133850u

Cena:


Pepiki

Autor: Mariusz Surosz

„Pepiki” to opowieści o ludziach. O ich losach. często tragicznych. ale także o wielkich zwycięstwach. Obok sławnych Czechów. takich jak pisarz Karel Čapek czy urodzony w Karlowych Warach Karl Hermann Frank. hitlerowski zarządca Protektoratu Czech i Moraw. poznajemy postaci mniej znane: amerykańską żonę pierwszego prezydenta Czechosłowacji. astronoma. który walczył o utworzenie wspólnego państwa Czechów i Słowaków. księdza-prezydenta oskarżonego o współudział w ludobójstwie. czeskiego pilota z Dywizjonu 303 i wiele innych osób. ważnych dla historii nie tylko Czech. ale całej Europy.

„Drugie wydanie „Pepików” zostało wzbogacone o sześć nowych rozdziałów. Po co? Aby ten „czechosłowacki elementarz” dla Polaków jeszcze bardziej skomplikować i nadwątlić przek

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


ISBN

9788324056194: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/fashionistki-zrzucaja-czadory-aleksandra-chrobak-136790u

Cena:


ISBN

9788365973740: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/przemilczane-ostrowska-joanna-134121u

Cena:książki dla osób z depresją, pituchowa anatomia, gra o tron audiobook download, płyńcie łzy moje, rzekł policjant, no no po prostu jest polska, znad, sapkowski lux perpetua, na zawsze sandi lynn pdf, labirynt ognia, tomek u źródeł amazonki pdf, opowiadania do chichotania audiobook chomikuj, dziady cz.3, karolina panz, ksiazki pdf, notatki maturalne biologia pdf…