https://woblink.com/product-publication/download/137434/epub

1:

:

Cena:


Świąteczny list

Autor: Elyse Douglas

Magiczna świąteczna opowieść o miłości. której nie może pokonać czas

Pewnego dnia 30-letnia Eve Sharland natrafia w sklepie z antykami na mosiężną latarnię. w której znajduje list z 24 grudnia 1885 r. Zaskoczona odkrywa. że zaadresowano go do osoby o imieniu Evelyn Sharland. mieszkającej w Nowym Jorku.

Kiedy wieczorem Eve odczytuje treść listu. poznaje poruszającą historię tragicznego romansu sprzed stu lat. Postanawia spełnić prośbę zapisaną w liście i zapala latarnię. Nagle. ku swojemu zdumieniu. przenosi się do oprószonego śniegiem Nowego Jorku z 1885 roku.

Splot niezwykłych wydarzeń sprawia. że Eve zostaje uwikłana w historię. w którą zamieszana jest jedna z najpotężniejszych nowojorskich rodzin tamtych czasów. Poznaje też przystojnego detektywa. który będzie podą

:

Cena:


Fizjoterapia Funkcjonalna. Terapie kończyny dolnej w praktyce

Autor: Praca Zbiorowa

E-book zawiera zbiór tekstów. które w szeroki sposób omawiają pracę. budowę i fizjoterapię funkcjonalną kończyny dolnej i kompleksu miednicznego.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 89.9


Powrót z Północy

Autor: Maja Wolny

Współczesność. Z moskiewskiego dworca odjeżdża spóźniony pociąg. Transsyberyjska przygoda przebiega początkowo pogodnej atmosferze. jednak kiedy wagony pustoszeją. komórki tracą zasięg. a pociąg wydaje się zbaczać z wyznaczonej trasy. Olgę Forys i jej znajomych ogarnia niepokój. Następujące później wydarzenia na zawsze odmienią życie piątki bohaterów.

W przededniu pierwszej wojny światowe podróż w tym samym kierunku odbywa zdolny inżynier. Michał Forys z warszawskiej firmy Rudzki i S-ka. Pod jego nadzorem ma stanąć na rzece Amur jeden z najdłuższych mostów świata. Dla uwikłanego w skomplikowane związki uczuciowe oraz mroczna sprawy z przeszłości Michała wyjazd na Syberię może stać się zarówno życiową szansą. jak i przekleństwem.

Powrót z Północy to fascynująca wędrówka po odrealnionych syberyjskich osadach. w których spotykamy młodego Stalina. Rasputina. a także Nicefora – XVII –wiecznego watażkę tworzącego nowe państwo. W tej pełnej gęstniejącego napięcia powieści rzeczywistość miesza się ze snem. przeszłość z teraźniejszością. a historia ze zmyśleniem.

„Bardzo chciałam napisać powieść o drodze i śmierci. Syberia jest jednym i drugim”.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Z raju do piekła. Opowieść o małżeństwie i zdradzie

Autor: Jen Waite

Psychopaci to manipulatorzy. Osobnicy pozbawieni skrupułów. Niezdolni do skruchy.

A co. gdyby się okazało. że z jednym z nich stanęliście na ślubnym kobiercu? Że osoba. z którą związaliście swoje życie. nigdy tak naprawdę nie istniała? Gdyby to wam przydarzyło się to. co „przydarza się tylko innym”?

Jen kocha swojego męża Marco. Seksowny. zabawny. jest jej najlepszym przyjacielem. Jen czuje się przy nim jak prawdziwa księżniczka. Gdy na świat przychodzi ich dziecko. wydaje się. że cudowniej już być nie może. Trzy tygodnie później przez przypadek natrafia na mejl. którego nigdy miała nie przeczytać i który wywraca jej życie do góry nogami.

Marco zarzeka się. że to zwykłe nieporozumienie. a Jen rozpaczliwie próbuje odbudować zaufanie do męża. Odkrywa jednak tyle kłamstw i dowodów niewierności. że nie mieści jej się to w głowie. Zamiast cieszyć się macierzyństwem. zdezorientowana i udręczona. resztkami sił próbuje dojść do prawdy. Obsesyjnie stara się znaleźć jakiś niezbity dowód. że to. co ją łączyło z Marco. nie jest tylko urojeniem. że nie popadła w obłęd. Stopniowo jej uparte i żmudne poszukiwania przynoszą szokujące. ale – koniec końców – wyzwalające odkrycie: Marco to podręcznikowy psychopata.

Z raju do piekła to wstrząsająca i inspirująca opowieść o kobiecie. która znajduje w sobie zdumiewające pokłady siły. gdy wszystko. w co dotąd wierzyła. okazuje się ułudą.

Jen Waite mieszka z córką w Maine. Zamierza ukończyć studia. by zostać dyplomowanym psychiatrą i pomagać osobom pragnącym wydostać się z toksycznych związków.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


https://woblink.com/product-publication/download/138799/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788395125911: Wydawnictwo

Format

22.49: https://woblink.com/ebook/enamorada-truskawki-i-szampan-elzbieta-walczak-139383u

Cena:


ISBN

9788395277771: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/wydanie-dwujezyczne-z-przygod-sherlocka-

Cena: Autor



stosunki polski z rosją, historia urbanistyki pdf, darmowe ebooki mobi, miłość z aksamitu pdf, niebo istnieje naprawdę pdf, prace plastyczne z płyt cd, głosy z zaświatów, pascal myśli pdf, gleboznawstwo pdf, socjologia edukacji meighan pdf, stulecie winnych tom 2 chomikuj, nowoczesne koncepcje zarządzania, justyna winnicka, tusz alice broadway, prawo ustrojowe, farmakologia w zadaniach, więzy pdf, ekonomia austriacka, kubuś puchatek opowiadanie, filozofia praktyczna, książki podobne do harrego pottera…