Uwikłani. Tom 1

Autor: Adriana Rak

Agata jest młodą kobietą. którą los od samego początku nie traktował dobrze. Nieudany związek z Michałem. przy którym doświadczyła ogromnego cierpienia pozostawił w jej sercu i pamięci wiele nieprzyjemnych wspomnień i uczuć. Niestety los ponownie chce z niej zadrwić. podstawiając na jej drodze kogoś. kto wywróci jej świat do góry nogami.

Piotr to szczęśliwy ojciec Jasia. który żyje tylko dzięki niemu. Każdego dnia musi udawać. że wszystko jest w porządku. że jest członkiem kochającej się rodziny. Stwarza pozory przed najbliższymi. co nie do końca pozwala mu być szczęśliwym. Uwięziony między tym. co trzeba. a tym. co chce. długo nie może wybrać właściwej drogi.

Dwoje zranionych przez życie ludzi. którzy chcą zapomni

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 29.8


Leczenie odżywianiem. Stany zapalne

Autor: Kimberly Tessmer

Groźne powikłania nierozpoznanego stanu zapalnego mogą powodować ciężkie choroby!

Samodzielne zdiagnozowanie stanu zapalnego trawiącego organizm nie musi być trudne. a jego uleczenie jest jeszcze łatwiejsze. Z książką z serii Leczenie odżywianiem:

– dowiesz się. jak rozpoznać i prawidłowo zlokalizować ostry i łagodny stan zapalny.

– zmienisz swoją dietę tak. by lepiej radzić sobie z dolegliwościami spowodowanymi chorobami autoimmunologicznymi. bez odwoływania się do sztuczek czy chwilowych mód.

– dobierzesz najlepszą suplementację ziołową pomocną przy cukrzycy. astmie czy refluksie.

– skutecznie zmniejszysz dolegliwości związane z chorobami wywoływanymi przez stany zapalne.

Wypróbuj porady zawarte w książce i pr

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 31.4


ISBN

9788381373036: Wydawnictwo

Format

63.2: https://woblink.com/ebook/pip-i-zus-kontrole-u-pracodawcy-praca-zbiorowa-127331u

Cena:


Las

Autor: Maria Weryho

Książka Marii Weryho akcja bajki dzieje się starym lesie. który pomimo walk z siłami natury i swoich lat. nadal służy zwierzętom i ludziom jako źródło schronienia i pożywienia.

W e-booku znajdziemy takie rozdźiały jak: Las. Kuna. Jastrząb. Marcin Kaleka. Borsuk itp.

Pani Maria Weryho ma na swoim koncie wiele bajek oraz książek dotyczących wychowywania przedszkolnego m.in ‚Wychowanie przedszkolne’. ‚Jak zająć dzieci w wieku przedszkolnym: pogadanki. rozmowy. zabawy i robótki’. ‚Roboty z papieru ‚. ‚Jak to bywa…: powiastki dla dzieci ‚.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9company of heroes kompania braci, carrie elks, wprowadzenie do psychologii pdf, wiek niewinności książka, diagnostyka dla dietetyka, chata william paul young, jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi mobi, sławomir nieściur, mikrobiologia ogólna, szacki trylogia, piotr rapiejko, nina i tajemnica ósmej nuty, satyricon książka…