Syberyjskie orzeszki cedrowe. Cudowny lek z tajgi

Autor: Simonsohn Barbara

Antidotum na raka

Orzeszki cedrowe to źródło bardzo wartościowej energii. a do tego są bogate w białko oraz błonnik. Zawierają kwas elagowy. który eliminuje wolne rodniki. a tym samym zapobiega namnażaniu się substancji wywołujących raka. Działają także korzystnie na serce. gdyż przyczyniają się do udrożnienia żył i jednocześnie do lepszego przepływu krwi. Odpowiadają za to zawarte w nich kwasy tłuszczowe oraz aminokwas – arginina. który ma działanie poszerzające żyły oraz zapobiegające sklejaniu się płytek krwi.

 Źródło witamin i minerałów

Do tego zawarta jest w nich duża ilość naturalnej witaminy E. która uniemożliwia oksydację tak zwanego złego cholesterolu LDL. Warto również podkreślić. że w takich produktach jak sybe

39.3: https://woblink.com/ebook/uzdrowienie-po-udarze-cofanie-skutkow-i-zapobieganie-kolejnym-udarom-dow-mike-david-dow-139028u

Cena: David Dow


ISBN

9788381292955: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/skiba-ciagle-na-wolnosci-jakub-jablonka-pawel-leczuk-krzysztof-skiba-139847u

Cena: Paweł Łęczuk


Śmierć mózgu

Autor: Breul Regina

Książka z gatunku tych. które idą pod prąd powszechnie obowiązującym poglądom. Autorka poddaje głębokiej krytyce kryterium śmierci mózgowej. będącej granicą. po przekroczeniu której pobiera się od dawców organy do przeszczepu. Doktor Regina Breul. mówiąc wprost. uważa. że organy te pobiera się od osób żywych! Wskazuje również na niebezpieczeństwa i nadużycia praktyk transplantologicznych. Swoje opinie odnosi przy tym do nauczania Kościoła w zakresie organodawstwa i konfrontuje z katolicką etyką.

Doktor Breul ze swoimi poglądami jest w środowisku medycznym i bioetycznym w mniejszości. ale nie jest odosobniona. Jej praca na pewno budzi kontrowersje. ale nie sposób przejść obok niej obojętnie. Czytelnik po lekturze zostanie z pytaniem: „A co. jeśli autorka ma rację?”. Odpowiedź pilnie poszukiwana…

:

Cena:


12 miesięcy ze Św. Mikołajem. czyli trawnik pełen reniferów

Autor: Friedbert Stohner

Czy pomysł spędzenia całego roku ze Świętym Mikołajem nie jest zbyt dużym wyzwaniem?

Wszystko zaczyna się pierwszego dnia Świąt Bożego Narodzenia. Tego właśnie dnia w drzwiach zwyczajnej rodziny pojawia się Mikołaj. Twierdzi. że został tu skierowany przez pracowników Biura Bożego Narodzenia. żeby spędzić kolejny rok. Tak się dzieje od lat. bo Laponia jest wciąż odwiedzana przez tłumy turystów i przez to nie mógłby się skupić na przygotowaniu prezentów dla wszystkich ludzi na świecie na kolejny rok. Nawiasem mówiąc. jego pobyt musi być ściśle tajny.
Odtąd nic nie jest takie samo. a życie rodziny stanie na głowie: renifery pasą się w ogrodzie. wielkie sanki są ukryte w garażu. a wkrótce pojawiają się pomocnicy Świętego Mikołaja: skrzaty organizujące nocą burzliwe spotkania w salonie.
Jak to wszystko uda się ukryć przed wścibskimi sąsiadami. krewnymi i przyjaciółmi? I jak poradzi sobie z tym ‚zaszczycona’ przedłużającą się wizytą Mikołaja rodzina? To książka dla tych dzieci. które twierdzą. że Mikołaja nie ma. ale nadal z nadzieją zaglądają pod choinkę w dzień Bożego Narodzenia z ciekawością i zachwytem.

Ta książka jest niesamowita. Od razu widać. że Friedbert Stohner pracował przez lata w branży wydawniczej i był współtwórcą oferty wydawnictwa Hanser. Każdy czytelnik będzie z niej zadowolony – ja z pewnością miło spędziłam czas. Przygoda z groszkiem jest świetna! Jeśli nadal szukasz inteligentnej i zabawnej książki świątecznej. nie będziesz zawiedziony.
diebuchbloggerin.de

Nie jest łatwo znaleźć dobre historie świąteczne. Ta książka jest naprawdę warta przeczytania. Pięknie zaprojektowana. podzielona na 12 rozdziałów. bardzo dobra do czytania na głos. Moim zdaniem świetna dla dzieci od około 7 lat. do samodzielnego czytania od około 9.
Maria Riss. blogs.fhnw.ch

Friedbert Stohner. urodzony w 1951 roku. mieszka w Altlußheim nad Renem. Po wielu latach pracy w wydawnictwie. której efektem było m.in. powstanie serii dziecięcej wydawnictwa Hanser. całkowicie poświęcił się pisaniu.

Katrin Engelking. urodzona w 1970 roku w Bückeburgu. studiowała ilustrację w Wyższej Szkole Zawodowej Sztuki i Projektowania (Fachhochschule für Gestaltung) w Hamburgu. Od 1994 roku pracuje jako wolny strzelec. Mieszka ze swoją rodziną w Hamburgu.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 23.9mikołajek goscinny sempe, system podatkowy w polsce pdf, praktyczny kurs języka angielskiego pawlikowska, ideologia sarmacka, daniel silva książki, wiedzmin audiobook, baldurs gate 2 enhanced edition solucja, przestrzeń wolności bezpieczeństwa i sprawiedliwości, pkm pdf, jacek pałka, literatura erotyczna pdf, udręka braku pożądania, carlo collodi pinokio, bilet do szczęścia pdf, mużyk, sposób na matmę, niebycie, byłam służącą w arabskich pałacach audiobook, polskie pisarki, resident evil 6 leon, retrokonwersja…