Millennium. Mężczyzna. który gonił swój cień

Autor: David Lagercrantz

Lisbeth Salander. dziewczyna. która igrała z ogniem. nigdy w pełni nie odkryła. kto stał za koszmarem jej dzieciństwa. Gdy Holger Palmgren opowiada jej o starych dokumentach. Lisbeth czuje. że nareszcie ma szansę poznać całą prawdę o machinie. która zniszczyła jej rodzinę. Jednak im bliżej jest rozwiązania tajemnicy. tym większe grozi jej niebezpieczeństwo. Wraz z Mikaelem Blomkvistem dotrze tam. gdzie szaleństwo naukowca i brutalne nadużycia władzy splotły się w jedno. Nie wszyscy wyjdą z tego cało.

Mężczyzna. który gonił swój cień. piąta książka w serii Millennium. to złożona i wciągająca powieść osnuta wokół kwestii honoru. tajemnic badań genetycznych i zaawansowanych ataków hakerskich – współczesnego sposobu prowadzenia wojny. To także wyjaśnienie zagadki. skąd się wziął i co oznacza słynny tatuaż ze smokiem.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


ŻYWI I MARTWI. Tom I. Misja przetrwanie

Autor: Bartłomiej Kiełt

Niedaleka przyszłość w Stanach Zjednoczonych Ameryki. przyszłość koszmarna. Niewiele zostało z tego. co wcześniej stworzył człowiek. Świat zmierza do zagłady po tym. jak rozprzestrzenił się niemożliwy do opanowania śmiercionośny wirus. Zarażeni nim ludzie jednak nie umierają od razu. przeistaczają się w niebezpieczne zombie łaknące pokarmu – ocalałych. nietkniętych jeszcze wirusem ludzi. Trwa ciągłe polowanie. walka o każdy kolejny dzień życia. o schronienie i pożywienie.

 W takim świecie przyszło żyć bohaterom I tomu powieści „Żywi i martwi” Bartłomieja Kiełta „Misja przetrwanie”. Sarze i jej córeczce Alice; Evanowi wraz z dwiema dorastającymi córkami; Mikelowi oraz Johnowi. Ich drogi całkiem przypadkowo połączył z

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


The Heritage of the Desert

Autor: Zane Grey

The novel begins in the desert of southern Utah. It is the 1870s. John Hare is a young cowboy who was rescued from sure death by a Mormon rancher by the name of August Naab. Naab puts him to work with an adopted daughter. Mescal. who tends his herd of sheep. Out in the open air. Hare not only recovers his health; he falls for Mescal in a big way. The greatest danger Hare faces though. is over Mescal. a half-Navajo shepherdess who is already promised in marriage to Naab’s first-born son. The Mormon religion. however. demands that the girl shall become the second wife of one of the Mormons. Well. that’s the problem of this great story.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788365789976: Wydawnictwo

Format

126.4: https://woblink.com/ebook/karta-nauczyciela-komentarz-agata-piszko-31390u

Cena: 9.99bb sex, zderzenie cywilizacji pdf, ciupasem, marketing w gastronomii pdf, wojciech widłak pan kuleczka, wielka historia polski fogra, układ krążenia pdf, pitaval krakowski, romeo i julia mp3, alan watts audiobook, cenzura w prl przykłady, kwiat śmierci, entp, jestem nieletnią żoną pdf, śpiewnik pielgrzymkowy pdf…