Ali Baba i miliony rozbójników

Autor: Jan Kochańczyk

Opowieści te ukazują w krzywym zwierciadle (w stylu ‚Folwarku zwierzęcego’ Orwella) problemy współczesnego świata. Można się z nich dowiedzieć na przykład:

– Jak urzędnik z Brukseli (stuprocentowy mężczyzna!) urodził piękne dziecko;

– Jak Ali Baba i jego rozbójnicy – bez jednego wystrzału – zdobyli Europę Zachodnią i dlaczego nie podbili Moskwy oraz Warszawy;

– Jak wygląda poprawność polityczna w świecie krasnoludków;

– Jakie były losy rozbuchanego seksualnie królika;

– Jak Januszek. najgorszy uczeń w klasie. został milionerem;

– Co robili w łóżku Sherlock Holmes i doktor Watson?

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


:

:

Cena:książka 365 dni pdf, dowody na istnienie, kolumbowie książka, prawo ochrony zdrowia, martwe dusze pdf, masa o bossach polskiej mafii, iwona maciąg, bajki robotów stanisław lem, co nas nie zabije pdf, postać leku, jan zamoyski najważniejsze informacje, tokarska-bakir, eragon audiobook, pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego, ćwiczenia to be pdf, leczenie ran przewlekłych pdf, zobowiązania część ogólna radwański pdf, maxim chomikuj, slownik ortograficzny j polskiego online, ewa blaszczak, trzy kroki od siebie pdf, elementarne zagadnienia ekonomii milewski pdf, poślubić księcia sarah mallory…