Biografia prawdziwka

Autor: Pål Karlsen

ZAGINĄŁ GRZYBIARZ!

Córka zaalarmowała władze po odnalezieniu opuszczonego samochodu.

ŚMIERĆ NA GRZYBOBRANIU!

Nie wrócił do domu o umówionej porze. Policja znalazła zwłoki.

DRAMATYCZNA AKCJA RATOWNICZA!

Uratowano nieprzytomnego grzybiarza.

Król lasu. Superbohater w świecie mykologii. Prawdziwek. Borowik. Ludzie są w stanie poświęcić życie. by znaleźć upragnionego grzyba.

Pål Karlsen. miłośnik grzybów z Norwegii. zabiera nas w fascynującą podróż w głąb borowikowego świata. By odkryć jego tajemnice. przemierza glob wzdłuż i wszerz. Poznaje różne oblicza prawdziwka – jedno z najpiękniejszych i najbardziej fantastycznych niespodziewanie odnajduje w Polsce. prawdziwej borowikowej ziemi obiecanej. gdzie natrafił na nieznany nowy gatunek grzyb

36: https://woblink.com/ebook/zmysl-wspolny-teksty-felietony-listy-cezary-kazmierczak-130011u

Cena:


Fairy tales

Autor: Hans Christian Andersen

Język angielski

Poziom B1

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnym angielskim tekstom Fairy Tales przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagrania oryginalnego tekstu Fairy Tales dostępne na poltext.pl. Czytaj jednocześnie słu

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 39.9


ISBN

9788365648266: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/sektor-kolejowy-w-polityce-transportowej-unii-europejskiej-engelhardt-juliusz-133982u

Cena:


ISBN

9788380171503: Wydawnictwo

Format

15.75: https://woblink.com/ebook/wspoldzialanie-jednostek-samorzadu-terytorialnego-w-polsce-michal-szczegielniak-133394u

Cena:


ISBN

9788301197407: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/zageszczanie-gruntow-metoda-mikrowybuchow-eugeniusz-dembicki-133361u

Cena:


ISBN

9788365404701: Wydawnictwo

Format

45.4: https://woblink.com/ebook/wylecz-alergie-odkryj-zaskakujaca-ukryta-prawde-dlaczego-chorujesz-i-czujesz-sie-zle-leo-galland-jonathan-galland-136781u

Cena: Jonathan Galland


Sułtanka Kösem

Autor: Özlem Kumrular

Historia życia sułtanki Kösem. bohaterki tureckiego serialu ‚Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem‚. zaczerpnięta z dokumentów archiwalnych i źródeł historycznych. zarówno osmańskich. jak i zachodnioeuropejskich.

Przyjmując styl gawędy historycznej. autorka z całą szczerością szkicuje portret kontrowersyjnej sułtanki i zakreśla tło jej epoki.

Ukazuje historię dynastii osmańskiej. kulturę i życie osmańskiego dworu w XVII wieku. Poszerza kontekst niedostępny europejskim badaczom. cytuje noty dyplomatyczne. listy oraz ówczesne kroniki.

Kösem przebywa drogę od statusu niewolnicy do pozycji sułtańskiej faworyty. a następnie otrzymuje tytuł Walide Sultan – Sułtanki Matki – i staje się najpotężniejszą kobietą na osmańskim dworze. To jedyna kobieta w historii dynastii.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99zabójcze ciało, otyłość u dzieci i młodzieży pdf, virion tom 3 kiedy, playboy pdf, kawaly o chucku, modlitwa o dobrego męża do jana pawła ii, gothic 2 nk porady, podstawy pielęgniarstwa pdf, ciekawi świata historia, mikołajek rene goscinny pdf, osho książki pdf, słownik ekonomiczny angielski, ewelina taraszkiewicz dziecko, kodeks ruchu drogowego 2020 pdf, immunitet mroz, naga prawda vi keeland pdf, analiza danych python, interna szczeklika mały podręcznik pdf…