Niezwykłe zaloty

Autor: Elizabeth Hobbes

Lady Eleanor Peyton straciła męża zaraz po ślubie. Mimo zakończonej żałoby nie chciała ponownie wychodzić za mąż. Korzystała z niezależności i zarządzała odziedziczonym majątkiem. niemal nie opuszczając ukochanego zamku. Ojciec. baron Tawstott. nalega. aby w jego domu spędziła najchłodniejsze. zimowe miesiące. Nudną podróż ożywia niecodzienna przygoda. Młody rycerz w pośpiechu omal nie stratował jej koniem. a potem usiłował z nią flirtować. Eleanor odprawia go oburzona. ale nie może przestać o nim myśleć. Wkrótce okazuje się. że nie było to ich ostatnie spotkanie.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne

Autor: Katarzyna Wieczorowska-Tobis

Jest to nowoczesny podręcznik uwzględniający najnowsze osiągnięcia w dziedzinie geriatrii oraz współczesne rozwiązania w opiece geriatrycznej.

Publikacja została podzielona na trzy części. Część I zawiera charakterystykę procesu starzenia. w części II omówiono specyfikę chorobowości u starszych pacjentów z uwzględnieniem aspektów postępowania pielęgniarskiego w wybranych patologiach. natomiast część II jest poświęcona organizacji opieki nad starszym pacjentem.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109


ISBN

9788365781253: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nawet-zdziczale-psy-ian-rankin-andrzej-szulc-30998u

Cena:


Wszechświat w skorupce orzecha

Autor: Stephen Hawking

STEPHEN HAWKING jest jednym z najbardziej wpływowych myślicieli naszych czasów; słynie nie tylko ze śmiałości swych koncepcji. ale również z jasności. z jaką potrafi je przedstawić. Dzięki Krótkiej historii czasu — jego fenomenalnemu bestsellerowi (sprzedano wiele milionów egzemplarzy) — czytelnicy na całym świecie zapoznali się z fascynującymi koncepcjami fizyki teoretycznej.

Teraz. w nowej. bogato ilustrowanej książce. Hawking opowiada o najważniejszych odkryciach

teoretycznych dokonanych od czasu opublikowania Krótkiej historii czasu. Zapoznaje czytelników

z aktualnymi badaniami w dziedzinie fizyki teoretycznej. w której prawda jest często dziwniejsza niż

fikcja. oraz wyjaśnia w prosty sposób zasady rządzące w

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 27.2perwersyjny bogacz pdf, bez złudzeń mia sheridan pdf, meyrink golem, złączeni nienawiścią pdf freedisc, legendy polskie chotomska, suworow lodołamacz, dziedzic imperium, zarządzanie. teoria i praktyka, kindle nie widzi książek, analiza decyzyjna, fizyka grafika, mariusz furmanek, ewa frąckiewicz, po schodach do nieba…