Udział Wielkopolski w odbudowie Rzeczypospolitej w latach 1918 i 1919

Autor: Włodzimierz Lewandowski

Rola Wielkopolski w odbudowie państwowości polskiej

Włodzimierz Lewandowski. powstaniec wielkopolski. publicysta i historyk. to jeden z najwybitniejszych znawców dziejów powstania wielkopolskiego. Jak sam pisze. na ten fragment historii należy spoglądać szerzej i zamiast o powstaniu wielkopolskim należy pisać o udziale Wielkopolski w odbudowie Rzeczypospolitej w latach 1918 i 1919. Jego praca jest pierwszą próbą syntetycznego ujęcia udziału Wielkopolski w tym procesie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


ISBN

9788381510813: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/wikingowie-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-katarzyna-skawran-kim-hjardar-140230u

Cena:


Wyzwolona zmysłowość

Autor: Kat Cantrell

Patrzyła zafascynowana. jak Warren powoli zbliża rękę do jej szyi. Jego dotyk podziałał na nią elektryzująco. Przez moment tkwili bez ruchu. po czym drugą ręką objął ją w talii i przyciągnął do siebie. Każdą czynność wykonywał bez pośpiechu. niemal w zwolnionym tempie. tak jak tego potrzebowała. A później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Dawno nie była tak podniecona…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788365897466: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/uwieziona-pomiedzy-swiatami-sara-oliver-140329u

Cena:


Niemiecki z ‚Dziadkiem do orzechów’. Wydanie dwujęzyczne ilustrowane

Autor: E.T.A. Hoffmann

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Na czas świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów”.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka niemieckiego. To specjalne wydanie ponadczasowego opowiadania jeszcze taniej (oraz z ebookami w prezencie) można kupić bezpośrednio u wydawcy na kursyonline.

39.3: https://woblink.com/ebook/jak-byc-dobrym-dla-siebie-zycie-bez-presji-otoczenia-przygnebienia-i-poczucia-winy-kristin-neff-139904u

Cena:czaruś mały uciekinier, kissinger dyplomacja pdf, pancerne serce jo nesbo, halliday podstawy fizyki, srodki przymusu bezpośredniego, paweł sekuła, jan kulesza, jacek skowroński egzorcysta, generał w labiryncie, inżynieria oprogramowania pdf, 1871 rok co się wydarzyło, gothic 3 zadania, ilona wiśniewska lud, rysunkowy chłopak pdf, wydawnictwo znak kontakt dla autorów, operacja rafael, stephen king bastion pdf…