Anielski sennik. Odczytywanie wiadomości przekazywanych przez anioły i przewodników sennych

Autor: Doreen Virtue

Sny są wrotami prowadzącymi do innych światów. czasów i wymiarów. To święte portale. przez które otrzymujemy wiadomości z samego Źródła. często pod postacią symboli przekazywanych przez naszych przewodników sennych i anioły. W najnowszej książce Doreen Virtue i Melisa Virtue przedstawiają genezę snów. sposób ich interpretacji. rolę aniołów oraz charakteryzują istoty. które powinniśmy prosić o pomoc i przewodnictwo po świecie snów. Dzięki tej książce zdobędziesz narzędzia. które poprawią jakość Twoich nocnych podróży. Znajdziesz tu między innymi techniki kreowania i przywoływania snów. rytuały i afirmacje oraz wskazówki pomagające w odpowiednim przygotowaniu przestrzeni. w której śpisz. Nauczysz się także rozróżniać rodzaje snów. a zawarte w książce prawdziwe historie i przykładowe interpretacje pomogą Ci rozszyfrować własne sny i odczytać przekazywane w nich wiadomości. Wkrocz do magicznego świata snów!

Wydawnictwo: ILLUMINATIO

Cena: 19.9


Tadeusz Peiper w Hiszpanii

Autor: Beata Lentas

O Tadeuszu Peiperze wiadomo wiele. a mimo to wciąż nie są znane początki jego twórczości. zwłaszcza jego życie i działalność w Hiszpanii w latach 1914–1920. Zaprzeczające sobie fakty. niejasne wyznania pisarza dotyczące pobytu Hiszpanii. tajemnicze zniknięcie rękopisów z jego poezją – słowem: brak pewnych informacji. a zamiast nich autolegendy i legendy. Autorce książki udało się zrewidować i zburzyć wiele mitów narosłych wokół „papieża awangardy”. Z detektywistyczną wnikliwością ukazała go w perspektywie biograficznej. a także literackiej: jako poetę. tłumacza. publicystę i ważną postać europejskiego ruchu awangardowego.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Cena: 27


Rodzinny interes

Autor: Anders Roslund

Trzej bracia. których łączy wyjątkowo silna więź i trudne wspomnienia z rodzinnego domu. przyjaciel z wojskowym doświadczeniem i dodatkowe wsparcie ze strony dziewczyny jednego z nich. Dokładnie tyle wystarczyło. by zorganizować serię przeprowadzonych na wzór operacji militarnych napadów na banki. które wstrząsnęły dwadzieścia lat temu całą Szwecją.Rodzinny interes to oparta na faktach powieść z mistrzowsko skonstruowaną intrygą i wciągającą akcją. To również przejmująca historia rodziny. opowieść o uczuciach jakie mogą łączyć jedynie braci oraz o trudnych relacjach synów z ojcem. A któż mógłby opowiedzieć tę historię lepiej niż czwarty z braci. który nie brał udziału w rozbojach pozostałych. Stefan Thunberg?Książka ukaże się w 33 krajachPrawa do ekranizacji książki kupiło studio DreamWorks S

59: https://woblink.com/ebook/box2d-fizyczny-swiat-w-pudelku-lukasz-grzadka-marcin-rozanski-18336u

Cena: Marcin Różańskipodejmowanie decyzji w warunkach niepewności, ziemia obiecana powieść, janinę sokołowską, zarządzanie strategiczne pdf, choroby po rosyjsku, małgorzata gutowska, mazanek pkm, sapkowski wiedźmin audiobook, sprawdzian z tabliczki mnożenia do 50, kurs angielskiego do samochodu, status w związku, kamienie na szaniec online książka, otwórz oczy alicja sinicka pdf, queen of the ring drama pl, oppman artur, amundsen ostatni wiking, fizjoterapia w pediatrii, strażniczka miodu i pszczół, ogród cieni pdf, pielęgniarstwo w opiece paliatywnej i hospicyjnej pdf…