Firma w spadku – zarząd sukcesyjny

Autor: praca zbiorowa

Opis publikacji Temat sukcesji jest dla polskich przedsiębiorców ważny. ale często jednak nieznany lub nie do końca zrozumiały. Dopiero po uświadomieniu im na realnych przykładach wagi tego tematu można spotkać się z ogromem pytań i chęcią podejmowania stosownych działań. Ustawa o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej w znacznym stopniu odpowiada na potrzeby zgłaszane przez przedsiębiorców. bo to oni oraz ich spadkobiercy są. teoretycznie. grupą najbardziej zainteresowaną. W praktyce ustawa dotyka także ich kontrahentów a także pracowników. 

Głównym celem niniejszego opracowania jest zaprezentowanie w możliwie najprostszy sposób nowego prawa i zwrócenie uwagi Czytelnikowi na ewentualne pułapki czy zagrożenia mogące wynikać ze złej

9.9: https://woblink.com/ebook/przychody-z-innych-zrodel-kiedy-trzeba-je-wykazac-w-informacji-rocznej-szymankiewicz-marcin-141161u

Cena:


ISBN

9788324058235: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/gdzie-jest-prezydent-james-patterson-bill-clinton-141187u

Cena: Bill Clintondziedzictwo bournea, zabłocki stanisław, julian wiatr, gazeta wyborcza e wydanie, socjologia historyczna, kurowski wojciech, gaja grzegorzewska żniwiarz, próba życia pdf, śpij dobrze nick littlehales, teorie socjologiczne, kodeks karny audiobook, pomnik cesarzowej achai tom 3 audiobook chomikuj, elżbieta walewska, lodołamacz (książka), uli hesse, zarządzanie finansami rutkowski, age of pirates 2 poradnik, major hubal historia prawdziwa, mistrz i małgorzata znak, skyrim opis, największy skarb piotra z karolci, na skrzydłach orłów online, bhp w transporcie, robert bujak sj, wypożyczalnia ebook, zaginiony samolot malezyjski…