Najgorętsza para w mieście

Autor: Joss Wood

Sage Ballantyne. bogata projektantka biżuterii. prowadzi życie. którego niejedna kobieta mogłaby jej pozazdrościć. Ale to tylko pozory. bo jej życiem rządzi lęk przed stratą kogoś. kogo kocha. Właśnie dlatego rozstała się z Tyce’em. jedynym mężczyzną. na którym naprawdę jej zależało. Gdy spotyka go po trzech latach. znowu nie może mu się oprzeć. Tyce. ceniony artysta malarz. podobnie jak Sage unika stałych związków. Nie potrafią z sobą rozmawiać. ale w łóżku dogadują się znakomicie…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788395261138: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/celownik-blaze-minevski-elzbieta-cirlic-141461u

Cena:


Gniazda UFO

Autor: Damian Trela

„Gniazda UFO” – to przełomowa praca w kwestii poznania tajemnicy kręgów i piktogramów zbożowych. W książce został dogłębnie przedstawiony problem i synteza zjawiska w zupełnie innym świetle niż powszechnie się to przyjmuje. Autor prezentuje ciekawą faktologię. zwracając uwagę na anomalny wymiar kręgów zbożowych. Dowodzi. że fenomen ten towarzyszy człowiekowi od wieków. W swojej analizie zjawiska autor skupia się m.in. na symbolice kręgów zbożowych i ich mistycznym wpływie na ludzką świadomość. ..Gniazda UFO” to fascynująca lektura i próba odpowiedzi na pytanie. czym są kręgi zbożowe i ..kto” stoi za ich powstawaniem.

 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 35


ISBN

9788381472418: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/awaria-michal-komarnicki-141201u

Cena:kodeks postępowania cywilnego po angielsku, laura thalassa, oczko się odlepiło temu misiu, między mną a czereśnią, gaździk ortopedia, hanna krall zdążyć przed panem bogiem pdf, epub download, dusza audrey carlan, gruchawka, kazimierz nowak rowerem i pieszo przez czarny ląd, patrycja marcinkowska, nietzsche wiki, wariat kocha najbardziej, seksuolożki pdf…