Wydawnictwo

KtoCzyta.pl: Format

28222

https://woblink.com/product-publication/download/28222/epub: 1

Cena:


Klasyfikacja budżetowa 2017

Autor: Krystyna Gąsiorek

Rozporządzenie Ministra Finansów z 2 marca 2010 r. w sprawie szczegółowej klasyfikacji dochodów. wydatków. przychodów i rozchodów oraz środków pochodzących ze źródeł zagranicznych było już wielokrotnie nowelizowane. W 2014 r. wydano tekst jednolity. do którego wprowadzono liczne zmiany. Od 1 stycznia 2017 r. obowiązują spore zmiany – niektóre podziałki przestały obowiązywać. pojawiły się nowe. a przy niektórych zmieniły się objaśnienia.

.Książka zawiera m.in.:

• ujednoliconą klasyfikację dochodów. wydatków. przychodów i rozchodów oraz środków pochodzących ze źródeł zagranicznych wraz z objaśnieniami (z uwzględnieniem wszystkich najnowszych zmian wprowadzonych w 2016 r. i w 2017 r.).

• wskazówki eksperta dotyczące stosowania podziałek w praktyce. pozwalaj

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Homo nobilis

Autor: Urszula Świderska-Włodarczyk

Wszyscy w jakimś stopniu jesteśmy spadkobiercami wartości szlacheckich. Poszukujemy korzeni. otaczamy się rodowymi portretami i herbami. Na szlachecką modłę posługujemy się tytułami ..pan” i ..pani”. Warto badać te wartości. pisać o nich i je przypominać. Bez tego nie będziemy potrafili zrozumieć naszej kultury i współczesnych standardów.

Przełom średniowiecza i czasów nowożytnych przyniósł wiele przeobrażeń natury politycznej. społecznej. ekonomicznej i kulturowej. także w Rzeczypospolitej. Potomkowie dawnych rycerzy stawali się szlachcicami. Nowe czasy to nowe powinności. a wraz z nimi – nowe wzorce osobowe. Specjaliści od władania mieczem musieli przyjąć rolę gospodarnych zarządców. Efektywne kierowanie folwarkiem to tylko jeden z obowiązków tytu

19.9: https://woblink.com/ebook/tiara-i-korona-tom-1-teodor-jeske-choinski-28519u

Cena:


ISBN

9788365789167: Wydawnictwo

Format

63.2: https://woblink.com/ebook/przewodnik-po-zmianach-w-vat-i-akcyzie-2016-2017-praca-zbiorowa-28800u

Cena:


Antonina. or the Fall of Rome

Autor: Wilkie Collins

A romance of the fifth century. in which many of the scenes described in the ’Decline and Fall of the Roman Empire’ are reset to suit the purpose of the author. Only two historical personages are introduced into the story.– the Emperor Honorius. and Alaric the Goth; and these attain only a secondary importance. Among the historical incidents used are the arrival of the Goths at the gates of Rome. the Famine. the last efforts of the besieged. the Treaty of Peace. the introduction of the Dragon of Brass. and the collection of the ransom. Our heroine Antonina. a very young Roman maiden. flees her father and an amorous patrician neighbor. into the arms of a young. handsome. gentle. sympathetic Goth. This book does not show the intricacy of plot and clever construction of the author’s modern society stories; but it is full of action. vivid in color. and sufficiently close to history to convey a dramatic sense of the Rome of Honorius and the closing-in of the barbarians.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9poslubiona, operator 112, 7 nawyków skutecznego działania audiobook, royal korona ze stali pdf, wylogowałeś, co to zoologia, dazai osamu zatracenie, audiobook kamienie na szaniec cała książka chomikuj, kryminologia pdf, matura rozszerzona angielski jaki poziom, parking policyjny gta 5, zrozumiem, gdzie kupić książki po angielsku, śmierć szkic, chesterton ortodoksja pdf, rodzina kościuszko wykop, rosling…