Amy i Isabelle

Autor: Elizabeth Strout

Isabelle i Amy są pod wieloma względami jak każda matka i jej szesnastoletnia córka – mieszanką miłości i nienawiści. Prowadzą zwykłe. przewidywalne życie w plotkarskim miasteczku przemysłowym Shirley Falls. przepełnione frustracją i narastającym między nimi napięciem. Kiedy się wydaje. że gorzej już być nie może. Amy odkrywa swoją seksualność. Przepaść między matką a córką pogłębia się. Nie da się przerzucić nad nią mostu do czasu. aż Isabelle zacznie się przyglądać swojej przeszłości. A są tam tajemnice. których bardzo się wstydzi. szczególnie przed Amy.

Napisana z humorem powieść o odwadze i trudnych wyborach w tak zwanym zwyczajnym życiu. — Alice Munro

Jest to jedna z tych rzadkich książek. które potrafią w zupełnie nowy. świeży spos

:

Cena:


:

:

Cena:


Wiara. Nadzieja. Miłość

Autor: Monika Jagodzińska

Historia nastolatki z nadwagą. która nie akceptuje siebie i jest wyśmiewana przez rówieśników. Gdyby nie przyjaciółka oraz kochający rodzice. nie miałaby nawet z kim porozmawiać. gdyż wszyscy postrzegają ją jako nieatrakcyjną ..czarną owcę”. Diana postanawia. słusznie zresztą. zmienić swoje życie i nastawienie do niego. Zaczyna realizować program ..NOWA JA”. Zmienia nawyki żywieniowe. kolor włosów i styl ubioru. Z szarej myszki przemienia się w piękną. zdrową dziewczynę. którą wszyscy zaczynają akceptować.

Jak się okazuje. życie nie jest jednak tak kolorowe. Chorobliwe dbanie o linię sprawia. że dziewczyna popada w anoreksję. Czy uda się jej uporać z chorobą? Czy będzie potrafiła naprawdę zaakceptować siebie?

Książk

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Misteriom życia zwierząt

Autor: Karsten Brensing

ZWIERZĘTA LĄDÓW I OCEANÓW ŚWIATA OD WIELKICH SSAKÓW I DOMOWYCH PUPILI. PRZEZ EGZOTYCZNE RYBY I PTAKI. AŻ PO OWADY I BAKTERIE

Delfiny nawołują się po imieniu. a orki żyją w kulturze liczącej ponad 700 000 lat. Szympansy prowadzą wojny strategiczne. a małpy bonobo uwielbiają sprośne pogaduszki. Pisklęta kaczek zdają skomplikowane testy na abstrakcyjne myślenie. a ślimaki z własnej woli robią rundki w kołowrotkach dla chomików. Owady używają narzędzi. a ryby bawią się termometrami. Szczury uwielbiają imprezować. a kruki zjeżdżać na sankach po ośnieżonych dachach. Mrówki rozpoznają się w lustrze i stroją przed powrotem do domu. Psy karzą za nielojalność. ale potrafią wybaczyć. jeśli się przeprosi. Pająki wybierają zawód odpowiadający

:

Cena:


ISBN

9788324050741: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/dziennik-lowcy-przygod-etiopia-szymon-radzimierski-125696u

Cena:twoje kompetentne dziecko pdf, wspinaczka free solo, jak pobrać książkę z ibuk, waldemar wierzba, łysol i strusia, sójka zielińska historia prawa, szklany tron tom 2, www.libra.ibuk.pl, programowanie w języku r, książki po angielsku ze słownikiem pdf, optymalizacja dyskretna, teście wechslera, celina olszak, ortografia.pl, metody spektroskopowe, ciekawostki naukowe, marketing kotler, literatura erotyczno romantyczna pdf, gejerel, miasto szczęśliwe montgomery, związki frazeologiczne głowa, oczyszczanie z toksyn, nie ma…