S.U.M.O. (Shut up. Move on) Zamknij się i idź dalej!

Autor: Paul McGee

MOTYWACJA

SUMO to skrót od „Shut Up. Move On” – zamknij się i idź dalej. Wszyscy pragniemy sukcesu i radości – niestety nie zawsze je osiągamy nich. Czy przyszło ci kiedyś do głowy. że może ci w tym przeszkadzać twoje własne nastawienie?

SUMO pokazuje. że to. jak myślisz. ma istotny wpływ na to. jak toczy się twoje życie. Pokazuje. że biorąc odpowiedzialność za swoje życie. możesz wykorzystać swój potencjał. chwytać okazje. cieszyć się związkami. odnosić sukcesy w pracy i z pozytywnym nastawieniem reagować na przeciwności.

SUMO zachęca. byś szczerze patrzył na swoje życie i pamiętał. że nigdy nie jest za późno na zmiany. Wszyscy możemy zrzucić koszulki ofiary. wypracować owocne myślenie i przestać

:

Cena:


Szukam właśnie Ciebie

Autor: Agnieszka Olejnik

Kim ona jest? Dlaczego mam wrażenie. że ją znam? I skąd to nieznośne przeświadczenie. że nie mam prawa do jej miłości?

Ona i on. Dwoje samotnych ludzi. których nie oszczędzał los. Czy mogą jeszcze znaleźć szczęście? Czy będą umieli ocalić kruchą bliskość. która narodzi się między nimi?

„Szukam właśnie Ciebie” to powieść o miłości. która nie spada jak grom z jasnego nieba. lecz rodzi się powoli. To historia uczucia. które przezwycięża nawet śmierć.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


ISBN

9788381191685: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/ponadwymiarowy-zasieg-umyslu-wojtowicz-maksymilian-126910u

Cena:


Wydawnictwo Naukowe PWN

Format: EPUB.MOBI

49

1:

Cena:


ISBN

9788381192446: Wydawnictwo

Format

23.9: https://woblink.com/ebook/my-savior-tom-i-lach-ewelina-126905u

Cena:


Wielka księga dań w słoiku

Autor: Tanya Linton

Proste przepisy na zdrowe i smaczne lunche. sałatki i desery. które zamkniesz w słoiku i zabierzesz do pracy. szkoły czy na wakacje!

Jeszcze kilka lat temu słoiki były zarezerwowane wyłącznie do konserwowania i przechowywania żywności. Dziś moda na dania w słoiku zaczęła obejmować cały świat. Co jest przyczyną takiego sukcesu niepozornych szklanych naczyń z jedzeniem? To przede wszystkim podręczny. wygodnie i bezpiecznie zapakowany wartościowy posiłek. który często nie wymaga nawet minuty gotowania!

Zacznij korzystać ze słoików. a szybko się przekonasz. że to fantastyczne. proste i uniwersalne rozwiązanie – zwłaszcza jeśli się ma do dyspozycji smakowite i pomysłowe przepisy z tej książki. Ciesz się różnorodnością smaków podczas śniadania. lunchu oraz kolacji. W Wie

:

Cena:


ISBN

9788365904164: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/pieciu-i-czolg-piotr-langenfeld-127337u

Cena:diagnoza logopedyczna pdf, pola figur sprawdzian, wiesław sokoluk, kto zabił jezusa, cierpiałkowska psychopatologia pdf, zarys fizjologii wysiłku fizycznego pdf, wiech wiechecki, ingmar bergman dzieci, fizjoterapia w geriatrii pdf, medycyna paliatywna książka, egzorcysta 3, gry minecraft2, oczy wilka alicja sinicka pdf, waldemar putin, zbiór zadań z rachunkowości z rozwiązaniami pdf, nieuleczalne choroby, andrzej żyluk…