29.9: https://woblink.com/ebook/na-polanie-wisielcow-robert-dugoni-126664u

25.2: https://woblink.com/ebook/konstytucje-polskie-z-1952-i-1997-roku-anna-materska-sosnowska-tomasz-sl

9788301195366: Wydawnictwo

39: https://woblink.com/ebook/eksperyment-terenowy-w-psych

Aniołowie o brudnych twarzach

Autor: Wilson Jonathan

Alfredo Di Stéfano. Diego Maradona. Gabriel Batistuta. Juan Román Riquelme. Sergio Agüero. Leo Messi… Argentyna zrodziła wielu wspaniałych piłkarzy. Bardziej niż jakikolwiek inny naród żyje i oddycha piłką nożną. O futbolu dyskutuje się tu bez przerwy: w domach. kawiarniach. na ulicach. Do dyskusji włączają się nawet pisarze i filozofowie.

Jonathan Wilson. jeden z najlepszych dziennikarzy piszących o sporcie. postanowił bliżej przyjrzeć się fascynującym dziejom piłki nożnej w Argentynie. To opowieść o tym. jak nieznana brytyjska gra stała się pasją milionów. Jak żywiołowy styl gry zmieniał się najpierw w antyfutbol. a potem w fuzję piękna i skuteczności pod wodzą Césara Luisa Menottiego. Wreszcie – to historia pięciu przegranych finałów w XXI wieku.

Oto Anioł

28: https://woblink.com/ebook/urok-poznego-lata-tom-i-agnieszka-janiszewska-127293u

Wydawnictwo

Sine Qua Non: Format

https://woblink.com/product-publication/download/127346/epub: 1

Arabski syn

Autor: Tanya Valko

Akcja powieści toczy się na Bliskim Wschodzie − w Syrii. Arabii Saudyjskiej. Katarze. Emiratach Arabskich. Libanie i Jordanii. Świat niesamowitego bogactwa i władzy. ale też nędzy i rozpaczy. Życie na salonach i w obozie dla uchodźców. w nowoczesnych stolicach wielkich mocarstw i w Rakce. stolicy kalifatu. Powracają znani i lubiani bohaterowie: kobiety z rodu Salimich − Dorota oraz jej dwie córki. Marysia i Daria. a także ich mężczyźni − Hamid Binladen i dżihadi John.

Czy Marysia nadal będzie iść ramię w ramię z Hamidem Binladenem. miłością swojego życia? A może zły los ich rozdzieli? Czy Daria ucieknie od dżihadysty? Czy ona i jej bliscy będą bezpieczni? Czy Dorota w końcu znajdzie uczucie. które przyćmi wszystkie dotychczasowe?

Dlaczego zawsze najbardziej pokrzywdzone podczas wojny muszą być kobiety i dzieci? Czy synowie arabskiej ziemi zawsze działają na korzyść swoich krajów? Czy potrafią udawać „niewiernych”. wyrzec się siebie i swoich korzeni?

‚Arabski syn’ to kolejna część bestsellerowej orientalnej sagi Tanyi Valko – poprzednie tomy to: ‚Arabska żona’. ‚Arabska córka’. ‚Arabska krew’. ‚Arabska księżniczka’. ‚Okruchy raju’. ‚Miłość na Bali’. ‚Arabska krucjata’ i ‚Arabski mąż’.

Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii. a następnie przez prawie 20 lat – asystentką ambasadorów RP. Mieszkała w krajach arabskich. w tym w Libii i Arabii Saudyjskiej. a następnie w Indonezji. W 2018 roku – po ponad 25 latach spędzonych na obczyźnie − pozostawia za sobą dyplomatyczne życie i wraca do Polski. Na jak długo. czas pokaże.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

warcraft audiobook, parazytologia lekarska, mity o bogach greckich, opcja niemiecka, zespół metaboliczny pdf, rafał bakalarczyk, sławomir kursa, język angielski dla początkujących pdf, cierpienia młodego wertera, doktor spanner, filmy harlequin lektor pl, dzieciątkowski, powrot do jedwabnego, jan waga, bdsm książki, nienacki pdf, coben mistyfikacja, nowe zarządzanie publiczne, miasto nozy, panny i wdowy, gambit książka…