ISBN

9788324168705: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/zdumiewajace-zdolnosci-roslin-przygodowa-podroz-botaniczna-od-a-do-z-andrzej-jankowski-kowalska-agnieszka-christina-harrison-lauren-gardiner-138687u

Cena: Lauren Gardiner


ISBN

9788381472227: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/jeden-blad-anna-szafranska-139455u

Cena:


138695

32: https://woblink.com/ebook/roziskrzone-noce-beatrix-gurian-138695u

1

:

Cena:


Podróż ‚Bazyliszka’

Autor: Marie Brennan

Dalszy ciąg porywających przygód lady Trent w świecie smoków

Wierni czytelnicy poprzednich tomów pamiętników lady Trent. Historii naturalnej smoków i Zwrotnika węży. mogą uważać. że poznali już szczegóły jej historycznego rejsu na pokładzie Królewskiego Okrętu Badawczego „Bazyliszek”. ale prawda o tej pouczającej. przerażającej i skandalizującej podróży nigdy nie została ujawniona – aż do teraz.

Sześć lat po ryzykownej wyprawie do Erigi Izabela wyrusza na jak dotąd najbardziej ambitną ekspedycję: podróż dookoła świata. aby badać wszystkie odmiany smoków we wszystkich miejscach. gdzie te gady występują. Od pierzastych węży wygrzewających się na ruinach upadłej cywilizacji po potężne węże morskie w tropikach. stworzenia te są źródłem nieustannej fascynacji i śmiertelnego niebezpieczeństwa.

Oczywiście badania naukowe są głównym celem wyprawy. ale życie Izabeli rzadko bywa takie proste. Nieustraszona podróżniczka musi stawić czoło sztormom. chorobom i intrygom na najwyższych szczeblach władzy. Wbrew sobie musi wziąć też udział w działaniach wojennych na skalę międzynarodową. a przy tej okazji dokonuje rewolucyjnego odkrycia. które rzuci całkiem nowe światło na starożytną historię smoków.

„Te kroniki ni to baśniowych. ni to historycznych podróży przesycone są cierpkim humorem. który wykracza poza standardowe poglądy każdej epoki – przeszłości. teraźniejszości czy przyszłości.”

„Locus”

„Izabela. lady Trent. opisuje swoje zdumiewające przygody z tomu na tom. mieszając wiktoriański pastisz i fantasy z wizją alternatywnych światów. Koniecznie warto przeczytać!”.

NPR

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


EPUB.MOBI

138698: 23

https://woblink.com/product-publication/download/138698/epub

:

Cena:


Odetchnij jeszcze raz

Autor: Mariusz Ziomecki

Tajemnica każdej zbrodni powinna zostać wyjaśniona. ale czasem trzeba za to zapłacić wysoką cenę…

Słynny i bogaty kompozytor gotowy jest zapłacić górę pieniędzy za rozwikłanie zagadki zabójstwa jego żony w schyłkowych latach PRL. a zrzeszenie banków chce. by podinspektor policji w stanie spoczynku Roman Medyna wykrył kim są tajemniczy akrobaci. którzy okradają prowincjonalne placówki. Jedna z tych spraw znajdzie finał na Sycylii. gdzie detektyw stanie oko w oko z najczystszym złem w ludzkiej postaci…

W życiu prywatnym byłego policjanta też czeka niełatwe zadanie: za wszelką cenę chce odzyskać miłość i zaufanie ukochanej żony. która – nie bez przyczyny! – wyrzuciła go z domu. Barbara Medyna. była policyjna psycholog. lepiej odnajduje się w cywilu niż jej uparty i

39.9: https://woblink.com/ebook/-to-o-nas-piotr-c-138793u

Cena:układy fpga, infor wydawnictwo, apokalipsa wg pana jana, diabelska biografia, komunikacja interpersonalna ćwiczenia, bibliotekarstwo, książki medyczne pdf, estj, nicholas sparks najlepsza książka, wirus blacklist, projektowanie lego, katarzyna michalak pdf za darmo, przed zmierzchem, magia wskrzesza, egzorcysta 5, 5 języków miłości książka pdf, dan brown początek mobi, tajemnica miłości, ben hur książka, sposób na elfa książka…