ISBN

9788380643390: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/moralnosc-rozkoszy-wenus-wenus-magiczna-bogini-ciala-piotr-piobb-32108u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32100/epub

1: Autor

:

Cena:


Alfa Jeden

Autor: Adrianna Biełowiec

Dzięki akceleracji rozwoju technologii kosmicznych. ludność Błękitnej Planety skolonizowała kilka światów typu ziemskiego Drogi Mlecznej. Pozwoliło to także prowadzić badania na przeogromną skalę. Nie zawsze legalne.

Stworzony laboratoryjnie Enril. zwany przez naukowców z placówki Inion Vertex obiektem Alfa Jeden. zamieszkuje Asfarię. technogotycki kompleks mieszczący się na asteroidzie przekształconej przez korporację Starlight. Żyjący w poniżeniu. nieświadomy innej rzeczywistości niż wykreowana przez tajemniczego „Boga”. mężczyzna nie wie. że jego genom stanowi podwaliny pod stworzenie żołnierzy przystosowanych do ekstremalnych warunków kosmicznych. Sens istnienia Enrila ogranicza się do zabijania przysyłanych promami ludzi. których uważa za wrogów bożych.

Alfa Jeden poznaj

27.9: https://woblink.com/ebook/zaslepienie-michal-strakow-aga-lesiewicz-32196u

Cena:


Cuda w Tobie

Autor: Mark Victor Hansen

Książka współautora bestsellerowej serii „Balsam dla duszy” oraz dla miłośników Reginy Brett

Mark Victor Hansen jest znany polskiemu czytelnikowi przede wszystkim jako współautor bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. od wielu lat cieszącej się niesłabnącą popularnością. głównie z powodu skuteczności przedstawionych w niej zasad mądrego. spełnionego życia. Książki Hansena sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 500 mln. egzemplarzy. co czyni go jednym z najpoczytniejszych pisarzy naszych czasów.     

„Cuda w Tobie” to przede wszystkim książka pomagająca odblokować w sobie cudowny potencjał jaki posiada każdy człowiek. Chyba każdy doświadczył w swoim życiu poczucia. że dysponuje nieoszacowanymi pokładami energii. Jak do nich dotrzeć. jak je wyzwolić? Dowiesz się z tej książki.

A może uważasz. że nie zasługujesz na cud?

‚Cuda w tobie to wyjątkowa książka. która pomoże ci nastawić się na otrzymywanie cudów. dostrzegać je wokół siebie i doświadczać ich w sobie. Jeśli potrzebujesz cudu albo po prostu chcesz doświadczać ich częściej. przeczytaj tę książkę i wciel jej przesłanie w swoje życie.’

Daniel Amen. MD. autor Change Your Brain. Change Your Life

Książka jednego z najpoczytniejszych autorów naszych czasów!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 28


Inwentaryzacja w jednostkach sektora finansów publicznych

Autor: Izabela Motowilczuk

Każda jednostka należąca do sektora finansów publicznych musi przeprowadzić okresową inwentaryzację wszystkich składników majątkowych.

Zaniechanie przeprowadzenia lub rozliczenia inwentaryzacji albo przeprowadzenie lub rozliczenie inwentaryzacji w sposób niezgodny z przepisami ustawy o rachunkowości jest naruszeniem dyscypliny finansów publicznych.

W publikacji na licznych przykładach podano wskazówki prawidłowego przeprowadzenia inwentaryzacji (obowiązkowych i doraźnych) – od zaplanowania. przez prowadzenie. po rozliczenie i zakończenie. Wskazano rozwiązania praktycznych problemów przeprowadzania inwentaryzacji za pomocą technik informatycznych. ze szczególnym uwzględnieniem technik przeprowadzania spisów z natury przy wykorzystaniu sczytywania danych zawa

24: https://woblink.com/ebook/gastronautka-roza-wigeland-32444u

Cena:


:

: Czarna Owca

Cena: 25.99gwarantowany dochód podstawowy, torben sondergaard, kostnica horror, procedura badawcza, 18 wheels of steel hard truck, dostojewski wspomnienia z domu umarłych, cezary banasiński, manipulacja polityczna, agnieszka płoszaj, naznaczeni śmiercią 2, anna giza, seostation pl, życie ze złością, aleksandra chrobak, biomedyczne podstawy kształcenia i wychowania pdf, eve jagger cash pdf, podstawy gerontologii społecznej pdf, rodzina partnerska, wolska katarzyna, nesbo upiory, serial unorthodox, perska kobiecość, etyka słowa w tekstach kultury…