Skarby cara Aleksandra

Autor: Wojciech Motylewski

„Skarby cara Aleksandra” Wojciecha Motylewskiego to powieść historyczno-przygodowa osadzona w realiach dziewiętnastowiecznej Warmii. Rzeczpospolita została wymazana z mapy Europy i świata. Nadzieje na odrodzenie ojczyzny budzi pojawienie się na tych ziemiach Wielkiej Armii Napoleona. Niestety. pokój zawarty w Tylży nie spełnia nadziei pokładanych w cesarzu Francuzów. Albert Giersz. który przysłużył się wojskom francuskim. wraca do swojego domu w Lidzbarku Warmińskim. Kowal ma nadzieję na powrót do normalnego. spokojnego życia. Kiedy wszystko zdaje się sprzyjać rodzinie Gierszów. pojawia się informacja o skarbach. które pozostawiła po sobie uchodząca armia cara Aleksandra.   Historia przedstawiona w powieści osnuta jest na prawdziwych wydarzeniach.  Autor „Skarbów cara Aleksandra” postawi

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/14611/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788379004546: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/shavrill-prosba-i-zadanie-tomasz-kolomyjski-18067u

Cena:


Cyngiel śmierci

Autor: Anthony Horowitz

Wielki powrót agenta 007!

James Bond wraca do Londynu po pokonaniu Aurica Goldfingera. Towarzyszy mu piękna i niebezpieczna Pussy Galore. która pomogła mu odnieść zwycięstwo. Tymczasem nasila się rywalizacja naukowo-techniczna między Związkiem Radzieckim a Zachodem. Smiersz planuje akcję sabotażową podczas wyścigów samochodowych w Niemczech Zachodnich. Bond przypadkowo widzi spotkanie rosyjskiego kierowcy na usługach Smierszu z tajemniczym koreańskim milionerem i dochodzi do wniosku. że jest to ledwie wstęp do nowego planu radzieckiej organizacji. Milioner-sierota. ofiara wojny koreańskiej. ma osobiste powody. by przyłożyć rękę do ostatecznego upadku Stanów Zjednoczonych. Czy pomoże Rosjanom rozgromić Zachód?

Na całym świecie sprzedano ponad 100 milionów książek z ser

27: https://woblink.com/ebook/pozamiatane-jak-platforma-obywatelska-porwala-polske-piotr-gociek-18350u

Cena:david weber schronienie 9 chomikuj, postacie dzieci, dieta ketogenna pdf, gentleman numer dziewięć pdf chomikuj, granica zofia nałkowska opracowanie, z przysłowiami za pan brat, pogrom w buku, kodeks drogowy pdf, bajka o wozie strażackim, barbara stanosz ćwiczenia z logiki pdf, rachunkowość zarządcza zadania i rozwiązania pdf, święci i grzesznicy, dobro chronione prawem, szkoły alternatywne rodzaje, laurelin paige pdf, prawo pracy książka, stawonogi pdf, tyrmand zły, strefa skażenia national geographic…