Uzdrowienie po udarze. Cofanie skutków i zapobieganie kolejnym udarom

Autor: Dow Mike

Najważniejsze pytania dotyczące udarów

Książka zawiera 100 najważniejszych pytań zadawanych przez osoby. które przeżyły udar oraz członków ich rodzin. Każde z nich zostało opatrzone odpowiedziami czołowych lekarzy i terapeutów.

Autorzy wyjaśniają kompleksowo. a przy tym zrozumiale:

· co to jest udar i kto jest zagrożony?

· jaka jest najlepsza dieta dla osoby. która go przeżyła?

· w jaki sposób terapia grupowa jest porównywana z terapią indywidualną?

· czego pacjent powinien szukać u terapeuty?

· ile czasu zajmie powrót do zdrowia i jak chorzy mogą zmaksymalizować efekty rekonwalescencji?

· co można zrobić. aby zapobiec kolejnemu udarowi?

 Skutki udaru można cofnąć!

29.2: https://woblink.com/ebook/dmso-na-powszechne-dolegliwosci-latwy-program-bezpiecznego-i-skutecznego-zastosowania-laye-evelyne-140714u

Cena:


Sztuka tworzenia rzeczywistości

Autor: Dawid Piątkowski

Wyobraź sobie. że życie to wielki teatr. a ludzie to nieświadomi aktorzy. Twoja świadomość siedzi na widowni i obserwuje przedstawienie. Wiesz. że nikt na scenie nie wie. że wychowawcy wybrali im odgrywane role. Nie wiedzą. że mogą panować nad emocjami i myśli same myślą się w ich głowach. Nie wiedzą. jak być szczęśliwi. choć tego pragną. Nie wiedzą. że mogą dowolnie zmieniać role. które odgrywają. Nie wiedzą. że to tylko gra i chorobliwie się angażują. Nie wiedzą. że są zakładnikami przeszłości i są sterowani przez ego.

 

Życie to gra nieskończonych możliwości

 

Nieświadomi potrafią oceniać siebie. innych ludzi oraz sytuacje życiowe na kilka sposobów. Z przypływem wiedzy i doświadczeń poszerza się świadomość. Dostrzegamy przyczyny. prze

:

Cena:ontologie, jarosław rybski, rodzina połanieckich online 04, o obrotach, kapsyda kobro-okołowicz, książki kryminały pdf za darmo, mroczne intrygi tom 2 pdf, sprawdzian z przyrody klasa 4 dział 3, straburzyński fizjoterapia pdf, dermatologia jabłońska pdf, podręcznik do psychologii pdf, biologia pdf, dawid piątkowski książki, laboratorium w szufladzie fizyka, plotkara pdf, nna, o powstawaniu gatunków drogą doboru naturalnego, kobieta w oknie mobi chomikuj, prawo kanoniczne czasopismo, historia i wos…