Ostatnie konklawe

Autor: Marcin Wolski

Marcin Wolski wraca do tematyki swej debiutanckiej powieści „Agent Dołu”. W niespokojnym zagrożonym kryzysem świecie w Watykanie odbywa się kolejne konklawe. Nieoczekiwanie ważną role zaczyna odgrywać na nim mało znany kardynał. którego szanse rosną z każdym kolejnym głosowaniem. W pewnym momencie okazuje się że jest to doskonale zakonspirowany emisariusz piekieł. Nieuchronny zda się bieg wydarzeń próbuje odwrócić dość przypadkowo skompletowany zespół – suspendowany ksiądz. zakonnica która utraciła pamięć. scenografka z telewizji o dość libertyńskich poglądach. jej znajoma charakteryzatorka – lesbijka . pisarz. który z trudem przezwyciężył chorobę alkoholowa i zakonnik komandos. Czy starczy im sił aby pokonać Moce Ciemności

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena:


ISBN

9788380171251: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/polacy-u-narodzin-stanow-zjednoczonych-longin-pastusiak-127789u

Cena:


O Gdańsku literackim 1945-2015. Archeologie miejsca. palimpsesty historii

Autor: Opracowanie zbiorowe

Dzieje Gdańska od początku określa jego paradoksalne pograniczne i zarazem hegemoniczne usytuowanie – był on bowiem z jednej strony postrzegany jako strategiczny punkt. uzasadniający roszczenia do całego regionu nad Bałtykiem. z drugiej zaś niemal zawsze znajdował się na terytorium przejściowym. granicznym i niestabilnym – zarówno politycznie. jak i kulturowo – funkcjonował poza granicami jednolitej przynależności państwowej i narodowej. Dlatego kolejni mieszkańcy Gdańska musieli podejmować wysiłek ciągłego wynajdywania i definiowania jego tożsamości. Za każdym razem sytuacja ta pociągała za sobą konieczność pisania na nowo jego historii – na następnej warstwie palimpsestu i w kolejnym języku. Bezprecedensowy rozdział takiego przep

31: https://woblink.com/ebook/od-banjo-patersona-do-meliny-marchetty-adaptacje-literatury-australijskiej-opracowanie-zbiorowe-125704u

Cena:


Zarządzanie jakością usług

Autor: Wiesław Urban

Pierwszy w Polsce podręcznik poświęcony w całości tematowi zarządzania jakością w sektorze usługowym. Książka zawiera innowacyjne i autorskie rozwiązania oraz objaśnienia i adaptacje najlepszych światowych koncepcji. Autor skupia się m.in. na modelu Kano objaśniającym. w jaki sposób różni się odbiór charakterystyk oferowanych usług. Wskazuje również możliwe zastosowanie zasad Lean w odniesieniu do specyfiki branży. Kluczowym elementem podręcznika jest autorska mapa jakości P/P – metoda umożliwiająca przede wszystkim diagnozę stanu usług w firmie. Sposób prezentacji wiedzy oraz wyczerpujące informacje na temat praktycznego zastosowania opisywanych technik sprawiają. że z książki mogą skorzystać zarówno studenci. jak i menedżerowie usługowi czy konsu

9.49: https://woblink.com/ebook/dziadek-do-orzechow-e-t-a-hoffmann-125742u

Cena:


ISBN

9788395107306: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/w-swiecie-dinomuzykow-gabriela-molesztak-127301u

Cena:


Tęsknota nachodzi nas jak ciężka choroba. Korespondencja wojenna rodziny Finkelsztejnów (1939-1941)

Autor: Ewa Koźmińska-Frejlak

Listy – skoncentrowane często na sprawach z punktu widzenia zewnętrznego obserwatora drobnych. napisane językiem zanurzonym w rodzinnej historii. nasycone emocjami – dokumentują siłę łączącej Finkelsztejnów więzi.

Są także ważnym źródłem informacji na temat środowiska. w którym przed wojną byli oni osadzeni: żydowskich dziennikarzy. literatów. aktorów. muzyków. artystów plastyków czy wreszcie działaczy społecznych i politycznych.

…Po prostu tęsknota nachodzi nas jak ciężka choroba. a w okresie świąt czy jakichś uroczystych dni rodzinnych. gdy napływają wspomnienia razem przeżytych szczęśliwych chwil.

26.99: https://woblink.com/ebook/dziennik-lowcy-przygod-etiopia-szymon-radzimierski-125696u

Cena:


ISBN

9788328709683: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/milosc-ma-twoje-imie-ilona-golebiewska-125424u

Cena:kasper sipowicz, stephenie meyer intruz, atlas anatomii radiologicznej pdf, diogenes laertios żywoty i poglądy słynnych filozofów pdf, nioh trofea, tonąca w błękicie pdf, katarzyna gadomska, geologia dynamiczna, diuna ebook, nela na kole podbiegunowym, rise of kingdoms poradnik, diagnoza matematyka klasa 6, wiesław pawlak, sprawdzian przyroda klasa 4 dział 1, guz w śródpiersiu, skolonizować, leszek sykulski geopolityka…