Wiatr od jezior

Autor: Katarzyna Enerlich

Rok 1922. Większość mieszkańców Zełwąg w pobliżu Mikołajek. tworzących niezwykle zżytą społeczność. staje się mormonami.

Rok 1998. W podmrągowskich lasach ktoś podpala na kamieniach ofiarnych zabite zwierzęta. Anna Sołowiecka. dziennikarka „Głosu Mrągowa” chce dociec. kim jest sprawca i dlaczego to robi. Jednocześnie próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci swojej przyjaciółki. mimo iż policja przyjęła wersję samobójstwa. Ma przeczucie. że obie sprawy coś łączy.

W mieście pojawia się czarnoskóry Bernard Mulunda Mayingo Bajohr. Spotkanie z nim prowadzi do odtworzenia przedwojennej historii Zełwąg. Fakty zaczynają się ze sobą splatać. Niespodziewanie jednak dziennikarska dociekliwość staje się śmiertelnie niebezpieczna.

 

Wydawnictwo: M

Cena:


Obrońcy miłości

Autor: Sandi Lynn

Dwoje młodych prawników.
Ona – załamana zdradą tych. którym ufała. Przytłoczona odkryciem. że całe jej życie było jednym wielkim kłamstwem.
On – seksowny i władczy. musi mieć wszystko i wszystkich pod kontrolą.
Od pierwszego spotkania iskrzy między nimi. Jest namiętność. miłość i seks jak z marzeń. Ariana przeżywa uniesienia. jakich nie dał jej żaden mężczyzna. Ale Luke ma za sobą przeszłość i sekret. którego nie może jej zdradzić. Musi odejść. Lecz pewnej nocy wydarza się tragedia i teraz to Luke potrzebuje pomocy Ariany. Tej nocy to ona staje się jego obrońcą. I trzyma w rękach jego los…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 29.88


Odezwij się

Autor: Magdalena Zimniak

Zaginięcie dwójki dzieci spada na z pozoru idealne małżeństwo Mielczarków jak grom z jasnego nieba. Ucieczka? Rodzice są pewni. że porwanie. Policja natomiast sugeruje. że Ada. od lat zmagająca się z nerwicą natręctw. mogła zrealizować „fantazje” i skrzywdzić brata.

W nowym thrillerze psychologicznym autorka „Białych róż dla Matyldy” serwuje czytelnikom potężny ładunek emocjonalny i zaskakujące zwroty akcji. Trudno oderwać się od tej historii. A potem trudno o niej zapomnieć.

Wydawnictwo: Prozami

Cena: 32.9state of survival poradnik, płomień i krzyż tom 1, erotyka w sztuce, ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów komentarz, kasacja mróz pdf, żerca pdf, remigiusz mróz immunitet pdf, 365 dni epub, historia prawa sójka zielińska, anna leś, katriona, medycyna ratunkowa w pytaniach i odpowiedziach chomikuj, christine stephen king, sarnecki prawo konstytucyjne…