Le Prince de Jéricho

Autor: Maurice Leblanc

Jéricho est un forban mystérieux et controversé. La rumeur rapporte en même temps de les actes les plus terribles et les attitudes les plus nobles. Nathalie Manolsen est une jeune et riche héritière. Forville et le docteur Chapereau sont les amis de son défunt père. Quelle est la connexion entre ces personnages? Pensé à l’origine comme une aventure d’Arsène Lupin. ce roman policier est riche en intrigues.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


https://woblink.com/product-publication/download/31282/epub

1:

:

Cena:


Królestwo i jego cienie

Autor: Agnieszka Hałas

Źle się dzieje w królestwie Naheli. Stary król umarł. lud burzy się przeciwko następcy. a królewna Kahlia skrywa więcej niż jeden niebezpieczny sekret. Co szepczą do niej umarli?

Promocyjny e-book zawiera fragment powieści „Dwie karty” – I tomu cyklu Teatr węży

Srebrni magowie bezlitośnie ścigają wyznawców czarnej magii. uznanej za skażoną. Demony z Otchłani przybierają ludzką postać i przenikają do świata śmiertelników… W Shan Vaola nad Zatoką Snów pojawia się na wpół obłąkany człowiek z twarzą pociętą bliznami. który pamięta jedynie urywki ze swej przeszłości. W tunelach podziemnego świata żywiołaków i chowańców. ifrytów i homunkulusów. żebraków i przestępców. stopniowo odkrywa swoje magiczne talenty. Dwie karty – powieść mroczna. int

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5


Romeo i Julia

Autor: William Shakespeare

Werona. Monteki i Kapulet. dwa od wieków zwaśnione rody i historia pięknej. romantycznej miłości. która nigdy nie powinna się wydarzyć… Miłości Romea i Julii – młodych kochanków pochodzących z obydwu rodzin. Ślub. który jest potwierdzeniem wiecznego uczucia zakochanych. ma wróżyć szczęśliwe zakończenie. Karta losu niestety odwraca się i na skutek błędnego toku zdarzeń zmierza ku tragedii. której nie będzie można już powstrzymać…

Seria „Literatura Klasyczna” to zbiór najpiękniejszych dzieł światowej literatury dla dzieci i młodzieży. Piękne. nowoczesne wydanie sprawia. że czytelnicy w każdym wieku z przyjemnością sięgną po lekturę. a piękne ilustracje umilą czytanie i pomogą wyobraźni przenieść się do świata fascynujących historii.

Wydawni: https://woblink.com/ebook/czarnoksieznik-z-krainy-oz-lyman-frank-baum-31560u

Cena:


ISBN

9788365740168: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/ostatnia-aria-mozarta-matt-rees-31494u

Cena:


1

:

:

Cena:monika całkiewicz, rozwój zawodowy definicja, bezsenność jutki, homo deus krótka historia jutra chomikuj, bartosz majchrzak, biologia notatki, prawdziwa historia internetu pdf, david wajntraub, ostatnia brygada, dyzio marzyciel wiersz, brazylia boliwia, serce gangstera docer, czas ukraina…