Nałóg

Autor: Nitka Anna

Ich dwóch. Ona jedna. Trzy złamane serca.

Był dla niej całym światem. a pewnego dnia zniknął bez słowa. Zraniona Marcelina odsuwa się od znajomych. niszczy więzi z rodziną i pogrąża się w cierpieniu. Przed całkowitą autodestrukcją chronią ją twórczość literacka i zamiłowanie do szybkiej jazdy. W tym stanie ducha i w dramatycznych dla niej okolicznościach poznaje mężczyznę. który wydaje się idealnym lekarstwem na jej złamane serce. Jest przystojny. niewątpliwie zainteresowany Marceliną. a do tego zasłużył na jej wdzięczność. Czy zapomni przy nim o chłopaku. który ją porzucił? A może każdemu pisana jest tylko jedna prawdziwa miłość?

Rozłączył się. nim zaintrygowana Monika zdążyła zapytać. kim on właściwie jest i gdzie mieszka jej córka.

28: https://woblink.com/ebook/internat-izabela-degorska-133359u

Cena:


ISBN

9788380171497: Wydawnictwo

Format

28.35: https://woblink.com/ebook/tworczosc-cypriana-norwida-a-teorie-ewolucjonizmu-drugiej-polowy-xix-wieku-krzysztof-cieslik-133405u

Cena:


Prawo i dama

Autor: Wilkie Collins

Powieść otwiera scena cichego ślubu w jednym z londyńskich kościołów. Bohaterami są młoda i piękna Valeria Brinton oraz szaleńczo w niej zakochany Eustace Woodville. Przez kilka pierwszych dni nic nie mąci szczęścia nowożeńców. Jednak wkrótce Valeria uświadamia sobie. że Eustace coś przed nią ukrywa. Dzięki przypadkowemu. jak się wydaje. spotkaniu z teściową. która od początku sprzeciwiała się ich małżeństwu. Valeria odkrywa. że jej mąż poślubił ją pod fałszywym nazwiskiem. Eustace ze wszystkich sił usiłuje ją odwieźć od poznania prawdy. ale Valeria nie ustępuje…

Wydawnictwo: MG

Cena: 39.9biologia książka, piosenki pop, andrzej janiak, plastusiowy pamiętnik ilustracje, piotr szeląg były ksiądz, badania operacyjne w przykładach i zadaniach, katarzyna kuligowska, królestwo popiołów sarah j maas pdf, wszystko co chcecie wiedziec o sexie ale boicie sie zapytac, prawo gospodarcze publiczne pdf, zadania maturalne angielski pdf, kwestionariusz badania mowy pdf, kryminały i sensacje, jarosław grzędowicz azyl, dynia i jemioła, planeta singli 2 za darmo, rodzinna matematyka…