Sekretnik współczesnej czarownicy

Autor: Keylah Missen

272Witaj w świecie magii. dzięki której spełniają się marzenia!

Ludzie od zarania dziejów wykorzystują czary i zaklęcia. by wpływać na swoje zdrowie. powodzenie. piękno i dobrobyt. Magia stanowi sposób. w jaki nasza podświadomość może wejść w relację z energiami Ziemi i kosmosu. by ich siły nam sprzyjały.

Sekretnik współczesnej czarownicy to praktyczny i przystępny poradnik stosowania zaklęć i czarów. w którym znajdziesz pochodzące z różnych kultur rytuały sprzyjające powodzeniu. miłości czy ochronie. oraz recepty na poprawę zdrowia i naturalnego piękna. takie jak ziołowe przepisy. zastosowanie kryształów i symboli. wykorzystanie medytacji. czakr oraz ognia. a także podstawy astrologii. Znajdziesz w nim też klucze do tworzenia własnych narzędzi i zaklęć ora

14.9: https://woblink.com/ebook/medalik-krzyz-sw-benedykta-typ-klasyczny-jerzy-gwiazda-137494u

Cena:


Drugie życie rzeczy

Autor: Grażyna Krynicka

Powieść rozpoczyna się od trzęsienia ziemi w życiu trzydziestotrzyletniej bohaterki. po czym – zgodnie z receptą Alfreda Hitchcocka – napięcie stopniowo narasta.

Życie ma zawsze ostatnie słowo. I nie należy do nas. to my należymy do niego. I choćbyśmy je sobie najstaranniej układali i tak zrobi jak zechce. Ta książka jest właśnie o tym. O wydarzeniach. które pojawiają się nieoczekiwanie. o rzeczach. które mówią i o ludziach. którzy stają się lepsi. nawet jak czynią zło.

Powieść zaczyna się jak w dowcipie: żona wraca z delegacji kilka dni wcześniej i nie uprzedza o tym męża. Jednak Marii wcale nie jest do śmiechu. kiedy zastaje swojego męża w małżeńskim łóżku z obcą kobietą. Zszokowana. ucieka do mieszkania. które kupiła s

11.5: https://woblink.com/ebook/klub-pickwicka-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-139443u

Cena:znane mity, brazylia – boliwia, felczyński, król bez skrupułów meghan march pdf, prus emancypantki, dawid andres afryka wypadek, uwikłani online, testy z matematyki klasa 3, poezja młodej polski, paulina świst karuzela pdf, wydawnictwo uniwersytetu ekonomicznego w katowicach, kasia galezowska, juventus kolorowanka, patron małżeństw w kryzysie, wiara anna kańtoch, deutsche nasz, rozpoznanie i walka radioelektroniczna, kasdepke bon czy ton, sprawozdanie finansowe książka pdf, madurowicz, pedagogika społeczna pilch lepalczyk pdf…