Urzędnik

Autor: Michorzewski Sławek

Brawurowo napisana komedia kryminalna. Marian Sopel. jest typowym przedstawicielem bezkarnej kasty urzędników kontroli skarbowej. który wychodząc do pracy idzie tam tylko po to żeby komuś zrobić i zdeptać jego poukładane życie. Wszystko jednak ma swój początek i koniec… a koniec bywa równie zabawny co żałosny.

Seria nieprzewidywalnych zdarzeń. którą zapoczątkowała kolejna rutynowa kontrola. uruchamia gonitwę karkołomnych zbiegów okoliczności. które to odkrywają prawdziwe oblicze tego na wskroś złego człowieka.

(…)

– Dziewięćdziesiąt osiem złotych proszszszę. Razem z winem policzyłam – powiedziała. wkładając do siatki zakupy Sopla.

Sopel podał banknot stuzłotowy. poczekał cierpliwie na resztę. Otrzymane dwa złote spokojnie włożył do portfela. Poczekał jeszcze

11.5: https://woblink.com/ebook/angielski-dla-dzieci-dziadek-do-orzechow-wydane-dwujezyczne-pieknie-ilustrowane-e-t-a-hoffmann-140285u

Cena:


ISBN

9788375697537: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/krolowa-polski-henryk-bejda-140928u

Cena:


Biorezonans i inne techniki terapeutyczne.

Autor: Rastocny Stefan

Dzięki tej książce dowiesz się:

– czym są biofizkalne metody terapeutyczne. biorezonans. terapia częstotliwościowa. celowana terapia molekularna.

– jak skutecznie zwalczać choroby powodowane przez bakterie. wirusy. grzyby. pasożyty.

– jakie skutki powoduje tłumienie potliwości.

– dlaczego niewłaściwy sposób odżywiania stanowi przyczynę wielu chorób.

– na czym polega zdrowy styl życia.

– jakie dolegliwości może powodować spożywanie mleka. pszenicy. jajek. dodatków do żywności.

– jak na nas działa smog elektromagnetyczny i jak go unikać.

 

Praktyczne rozwiązania wielu problemów zdrowotnych.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 34.9


Wspieranie inwestycji – nowe zasady pomocy regionalnej

Autor: praca zbiorowa

1 lipca 2018 r. weszła w życie ustawa o wspieraniu nowych inwestycji. która wprowadziła istotne zmiany w zakresie przyznawania regionalnej pomocy publicznej. Nowe regulacje znacznie zmieniają zasady dotyczące przyznawania pomocy i to w podstawowym aspekcie – ze wsparcia przedsiębiorcy będą mogli korzystać w związku z przeprowadzanymi inwestycjami na terenie całego kraju. To oznacza większą elastyczność i dużo większe możliwości korzystania ze wsparcia. W wielu aspektach zmienią się także zasady rozliczania pomocy publicznej.

Niniejsza publikacja ma na celu omówienie nowych zasad przyznawania i rozliczania pomocy w praktycznym ujęciu. Jednocześnie założeniem autorów było stworzenie poradnika omawiającego nowy mechanizm w sposób możliwe kompleksowy.

:

Cena:wołanie w górach pdf, wysokiej trawie, dzuma ksiązka pdf, seria drużyna, osobowość na talerzu, program do analizy danych, mock eberhard, remigiusz mróz chyłka tom 2, mistrz i malgorzata audiobook, milenialsi w pracy, daniken książki, hormony pdf, 4 typy osobowości test pdf, drużyna pierścienia audiobook, królewstwo, testy gimnazjalne matematyka online, malowany człowiek księga 2…