Quo Vadis

:

Quo vadis: Powieść z czasów Nerona – powieść historyczna Henryka Sienkiewicza. Najpierw była publikowana w odcinkach w warszawskiej ‚Gazecie Polskiej’ (lata 1895–96). Wkrótce powieść została wydana w formie druku zwartego – jej premiera odbyła się w Krakowie. w 1896 roku. Powieść odniosła światowy sukces i została przetłumaczona na ponad pięćdziesiąt języków. Część rękopisu powieści przechowywana jest w Ossolineum we Wrocławiu. Tytuł książki to łaciński zwrot. oznaczający: Dokąd idziesz?. Odwołuje się on do słów Quo vadis. Domine? (Dokąd idziesz. Panie?). wypowiedzianych według legendy. przywołanej również w powieści. przez apostoła Piotra do Chrystusa.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 14.5


Mudry – sposób na zdrowie. energię i równowagę. 73 najskuteczniejsze techniki dla współczesnego człowieka

Autor: Swami Saradananda

Poznaj starożytną mądrość

Czas byś zmienił życie dzięki dobroczynnej mocy mudr. Ten ilustrowany. zawierający przystępne instrukcje przewodnik po starożytnych gestach dłoni będzie doskonałą pomocą w praktyce. zarówno dla początkującego. jak i doświadczonego jogina.

 

W czym pomocne mogą być mudry?

Starożytne gesty dłoni pozwolą Ci na:

 • wzmocnienie siły wewnętrznej i poczucia własnej wartości.
 • zwiększenie radości i swobody.
 • uwolnienie od stresu.
 • osiągnięcie wewnętrznego spokoju.
 • podniesienie poziomu kreatywności. koncentracji i jasności umysłu.
 • poprawę ogólnego stanu zdrowia i wyzwolenie od dolegliwości takich jak artretyzm. ka

  24.2: https://woblink.com/ebook/7-krokow-do-bogactwa-w-7-dni-kurs-mentalnego-przyciagania-dobrobytu-finansowego-malgorzata-wojcik-139017u

  Cena:


  Format

  EPUB.MOBI.PDF: 138615

  https://woblink.com/ebook/oddac-zycie-dominikanin-biskup-i-meczennik-o-darze-eucharystii-pierre-claverie-138615u

  :

  Cena:  latex mnożenie, aleksandra lemańska, endokrynologia książka, autorzy kryminałów ranking, streszczenie szczegółowe opowieść wigilijna, zakażenia wirusowe, owady uskrzydlone, psy ras drobnych, poradnik dyzuranta pediatria, olga rudnicka bibliografia, kamila czaja, eugeniusz januła, biblioteka online pdf, obróbka ubytkowa pdf, książka wyspa, przeznaczenie dusz pdf, testy z lektury charlie i fabryka czekolady, sp-lbg, powieźć, stefan symotiuk…