Lifeblood. Krew Życia

Autor: Gena Showalter

Tenley żyje w świecie. w którym trzeba zdecydować. czy po śmierci przyłączyć się do stronnictwa Trojki. czy do Miriady. Wybiera Trojkę i od razu wyrusza na pierwszą misję. Tym trudniejszą. że właśnie trwa wojna. na której nie bierze się jeńców. Każde ze stronnictw chce niepodzielnie panować nad światem. nie ma mowy o kompromisie. Obdarzona niezwykłymi umiejętnościami Tenley jest cennym nabytkiem dla Trojki. ale śmiertelnym zagrożeniem dla Miriady. Gdy wydaje się. że jej misja zakończy się powodzeniem. Tenley staje przed najtrudniejszym wyborem – jeżeli wykona zadanie. zniszczy człowieka. który może dać jej szczęście

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 19.99


1

:

:

Cena:


Edukacja pacjentów w pielęgniarstwie diabetologicznym

Autor: Alicja Szewczyk

Ten praktyczny przewodnik zawiera przykłady konspektów. w których uwzględniono poszczególne etapy edukacji pacjenta z cukrzycą typu 1 i typu 2 oraz pacjentek z cukrzycą przedciążową i cukrzycą ciążową. Omówiono w nim teoretyczne założenia i praktyczne zastosowanie konspektu edukacji diabetologicznej. Szczególną uwagę zwrócono na planowanie procesu nauki. uwzględniono również wykorzystanie nowoczesnych elementów edukacji diabetologicznej. takich jak technologie informacyjne i telemedycyna.

Autorzy publikacji – specjaliści w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego – podkreślają udział pielęgniarki i położnej w przygotowaniu osoby z cukrzycą do samoopieki i samokontroli oraz wskazują na zalety planowania edukacji diabetologiczn

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Niedopowiedziane

Autor: Jarosław Prusiński

Kolejny. doskonały zbiór opowiadań spod ręki Jarosława Prusińskiego. Różnorodne. barwne historie przedstawione w bardzo plastyczny. czasem żartobliwy sposób. Doskonała lektura na kilka popołudniowych posiedzeń przy kawie. Równie smakowita jak kawałek tortu. za to mniej tucząca.

Niektóre opowiadania są mocniejsze niż w poprzednim zbiorze. mniej ocenzurowane. co pozytywnie wpłynęło na siłę przekazu. Można rozpisywać się długo o historiach zawartych w Niedopowiedzianych. Każda jest inna. w inny sposób pobudzająca wyobraźnię i każda znakomicie opisana. Najbardziej wymagający Czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. To jest po prostu dobre!

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15


Moja mama jest aniołem

Autor: Małgorzata Friedel

„Nikt mi nie powiedział. że nowotwór jest jak trucizna i że nawet jeśli działa powoli. to bardzo sprawnie i systematycznie. Że krok po kroku. komórka po komórce zajmuje cały organizm. że niszczy… Niszczy tak. że człowiek zostaje już tylko samym cierpieniem”.

Moja mama jest aniołem to pełen tęsknoty. skrajnych emocji. sugestywnych opisów oraz bolesnych i pięknych wspomnień pamiętnik córki cierpiącej po stracie ukochanej matki. Rozgoryczona w poczuciu życiowej niesprawiedliwości podejmuje się opowiedzenia historii własnej rodziny – od diagnozy do odejścia M. Bez znieczulenia. z niebywałą precyzją i odwagą opisuje. jak mięsak bezlitośnie trawi ciało jej matki. łamiąc przy tym serca wszystkich. dla których była ważna. Jak „oswoić” śmierć? Jak pogodzi

27: https://woblink.com/ebook/lzy-nocy-anna-rychter-31801u

Cena:serce i mózg, czechow opowiadania, dr irena kurasz, plik mobi na pdf, powieść joanny chmielewskiej krzyżówka, bramy światłości tom 3 pdf, eliza michalik rodzina, uwieść ochroniarza pdf, sztuka kochania pdf za darmo, smilla w labiryntach śniegu, kristin hannah książki, ja, potępiona, przyjaciel wesołego diabła książka, układ krążenia sprawdzian biologia na czasie 2, metoda mnemotechniczna, albert camus dżuma pdf, grzegorz damięcki żona, najnowsze mp3, michel de montaigne próby, internat książka, instrukcja mężczyzny psychologia manipulacji…