ISBN

9788365853974: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/dzieci-ksiezy-marta-abramowicz-136725u

Cena:


1

:

:

Cena:


Noni. Polinezyjski sekret zdrowia

Autor: Zarzycka Renata

Uzdrawiające właściwości noni. czyli morwy indyjskiej. są znane Polinezyjczykom od stuleci. Czas abyś i Ty z nich skorzystał. Autorka przedstawia niesamowite walory lecznicze noni i produkowanego z niego soku. Jego spożywanie zalecane jest przy chorobach skóry. owrzodzeniach. ropniach i ranach. Pije się go przy zakłóceniach układu immunologicznego. infekcjach bakteryjnych. grzybiczych i wirusowych. nadciśnieniu. zapaleniu płuc. malarii czy grypie. Podaje się go diabetykom. cierpiącym na raka. w leczeniu dróg oddechowych i jako środek przeciwbólowy. Noni zawiera wyjątkowo wysokie stężenie prokseroniny. enzymu mającego zdolność naprawy chorych komórek. w tym nowotworowych. Jego właściwości terapeutyczne potwierdziły liczne badania naukowe.Noni – Twój sposób na zdrowi

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 37osobowość intj, beata harasimowicz, techniki molekularne, historia pewnej niewierności, tajemniczy ogród audiobook pobierz za darmo, afryka kazika, whitney g niegrzeczny szef, prawo rzymskie w pigułce pdf, playboy laurelin paige, psalmista, rynek książki w polsce, niemiecki na obcasach, gender ideologia, wacław uruszczak, zwiadowcy 6 pdf, funkcje finansow publicznych, błażej podgórski, manga pdf, libraibuk, płonący lód nieczyste zagranie pdf, rewolucja six sigma, bogdan skowroński mp3…