Tamte wakacje

Autor: Taylor Sara

Ta historia wydarzyła się latem 2018 roku. Marta porzuciła pracę w Mordorze przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie i założyła własną działalność gospodarczą – firmę szkoleniową. Jest atrakcyjną trzydziestokilkulatką. Silną. niezależną i zdeterminowaną kobietą. Ale to tylko pozory. Po wejściu do domu. zmyciu perfekcyjnego makijażu i zdjęciu drogiego. doskonale skrojonego kostiumu. traci poczucie własnej wartości. rozsypuje się wewnętrznie. zmieniając się w bezbronną i przestraszoną dziewczynkę.

Toksyczny związek. Romans i namiętność. a także potworny dramat głównej bohaterki. W książce uderza niezwykły realizm współczesnego życia i pracy w korporacjach Warszawy i Lublina. Ale to także książka o tym. jak przypadkowe zdarzenia i spotkania mogą odmienić nasze życie. Wszystko zal

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 35.9


ISBN

9788379769735: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kuba-miami-szyndler-joanna-138185u

Cena:


ISBN

9788381472234: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/-to-o-nas-piotr-c-138793u

Cena:


Krucjata Modliwy. Modlitewnik

Autor: Maria od Bożego Miłosierdzia (Maria od Bożego Miłosierdzia – Maria Divine Mercy)

 

Ten modlitewnik zawiera wszystkie modlitwy przekazane dotychczas prorokowi Marii od Bożego Miłosierdzia. to jest komplet Modlitw Krucjaty (1-170). sześć Litanii i modlitwy pozostałe. Zostały jej one podyktowane przez Trójcę Świętą oraz Matkę Bożą. Modlitwy zostały jej przekazane w ramach prorockich Orędzi. które rozpoczęły się w listopadzie 2010 roku. Są one zawarte w kilku tomach Księgi Prawdy – są dostępne na stronach internetowych. a także ukazały się w druku. Jezus chce. jak mówi Maria. aby cały świat był gotowy na Jego Powtórne Przyjście. i dlatego jest ważne. żebyśmy łączyli się w grupach Krucjaty Modlitwy na całym świecie. modląc się o to. aby każdy miał szansę zwrócić się do Ni

:

Cena:


Fantastycznie nieobliczalni

Autor: Jakub Małecki

W dalekiej przyszłości walki mechów ściągają przed telewizory miliony widzów. W innym świecie. zrujnowanym przez skrajne partie polityczne. życie stało się tak nieciekawe. że lepiej funkcjonować w rozszerzonej rzeczywistości…

 

Inicjatywa Fantastycznie nieobliczalni to antologia. dzięki której każdy może poznać opowiadania uznanych już pisarzy. takich jak Aneta Jadowska. Jakub Ćwiek. Jakub Małecki i Jacek Łukawski. a także tych. którzy dopiero zaczynają swoją literacką karierę. ale już udowodnili. że mają ogromny talent. Różne klimaty i konwencje łączy wielka wyobraźnia ich autorów i autorek. 

 

W Schan warto zobaczyć występ najsłynniejszych szermierzy. a w Nowym Saadzie trzeba uważać na krainy spustoszone przez magię. bo gdzieś tam jeszcze czaj

43.9: https://woblink.com/ebook/wybitni-polscy-odkrywcy-i-podroznicy-maria-pilich-przemyslaw-pilich-137121u

Cena: Przemysław Pilich


ISBN

9788324058532: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/pejzaz-z-aniolem-magdalena-kordel-138139u

Cena:


1

:

:

Cena:miłoszewski kwestia ceny ebook, pomnik cesarzowej achai tom 3, marcin ciszewski deszcz audiobook, napoleon hill prawa sukcesu, obłój, sen faraona, czerń sobczak, przez mroczny portal, inżynieria wymagań, ślady jakub małecki, piśmie, sprawdzian dla klasy 2, małgorzata kościelska, mikołajek lektura pdf, umorzenie mróz audiobook, niepocieszona…