Drugie życie rzeczy

Autor: Grażyna Krynicka

Powieść rozpoczyna się od trzęsienia ziemi w życiu trzydziestotrzyletniej bohaterki. po czym – zgodnie z receptą Alfreda Hitchcocka – napięcie stopniowo narasta.

Życie ma zawsze ostatnie słowo. I nie należy do nas. to my należymy do niego. I choćbyśmy je sobie najstaranniej układali i tak zrobi jak zechce. Ta książka jest właśnie o tym. O wydarzeniach. które pojawiają się nieoczekiwanie. o rzeczach. które mówią i o ludziach. którzy stają się lepsi. nawet jak czynią zło.

Powieść zaczyna się jak w dowcipie: żona wraca z delegacji kilka dni wcześniej i nie uprzedza o tym męża. Jednak Marii wcale nie jest do śmiechu. kiedy zastaje swojego męża w małżeńskim łóżku z obcą kobietą. Zszokowana. ucieka do mieszkania. które kupiła s

11.5: https://woblink.com/ebook/klub-pickwicka-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-139443u

Cena:


Cukrzycę można wyleczyć. Naturalne metody zapobiegania i odwracania skutków cukrzycy typu 2

Autor: Jason Fung

Doktor Fung wyjaśnia związek pomiędzy glukozą a insuliną i to. jak one wspólnie prowadzą nie tylko do otyłości i cukrzycy. ale również do mnóstwa innych powiązanych z nimi chorób jak atak serca. zastoinowa niewydolność serca. udar. niewydolność nerek czy ślepota. Zachęca do wyeliminowania cukru i przetworzonych węglowodanów oraz zastąpienia ich zdrowymi pokarmami z właściwymi tłuszczami. Podaje prosty sposób na odwrócenie cukrzycy typu 2. zajmując się jej główną przyczyną. dietą. Udowadnia. że jest ona w pełni odwracalna i można jej zapobiec. Z książki dowiesz się. dlaczego konwencjonalne terapie oparte na insulinie lub innych lekach obniżających poziom glukozy we krwi mogą zaostrzyć problem. prowadząc do znacz

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Praktyka zarządzania

Autor: Peter F. Drucker

„Jeżeli chcesz przeczytać tylko jedną książkę o zarządzaniu – powtarza swoim ludziom prezes jednego z największych banków świata – to przeczytaj Praktykę zarządzania”.

Książka Praktyka zarządzania to pierwsze spojrzenie na sztukę zarządzania oraz przedsiębiorstwo jako na całość. To pierwszy opis zarządzania jako oddzielnej funkcji i specyficznej pracy oraz roli menedżera jako przedmiotu odrębnej od innych odpowiedzialności. Pokazuje przedsiębiorstwo w trzech wymiarach:

po pierwsze jako „biznes”. czyli instytucję. która istnieje po to. by produkować wyniki ekonomiczne poza sobą samą. czyli na rynku i dla klienta;

po drugie jako „organizację”. opartą na składniku ludzkim i mającą charakter społeczny. taką. która zatru

34.9: https://woblink.com/ebook/cztery-obsesje-wyjatkowego-szefa-patrick-lencioni-139440u

Cena:


ISBN

9788365595980: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/zaklinacz-deszczu-dorota-dobrew-jiri-hajicek-139966u

Cena:


Miłosne manewry

Autor: Barbara Dunlop

Tasha pochodzi z zamożnej rodziny. ale pracuje jako mechanik w marinie należącej do Matta Emersona. Ten z czasem zaczyna interesować się atrakcyjną pracownicą. paradującą na co dzień w usmarowanym kombinezonie. Obawia się jednak. że Tasha nie zgodzi się na romans. Gdy na jachtach dochodzi do serii groźnych awarii. Tasha chce wybadać. czy za aktami sabotażu nie stoi któryś z jego konkurentów. Okazją staje sięświąteczny bal. na który jadą razem. Matt uważał ją za piękną w bojówkach. ale Tasha w balowej sukni to najbardziej seksowna kobieta na ziemi…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Emma

Autor: Jane Austen

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Emma:

Pomimo przekonania. iż nigdy nie wyjdzie za mąż. Emma Woodhouse. dwudziestoletnia mieszkanka wioski Highbury. dostrzega w sobie talent do swatania par. Po ślubie swej guwernantki i miejscowego wdowca. pana Westona. który traktuje jako swój osobisty sukces. postanawia znaleźć godnego męża dla swojej nowej przyjaciółki. Harriet Smith…

Emma to ponadczasowa powieść angielskiej pisarki Jane Austen. wydana w 1815 roku. Podobnie. jak w innych powieściach. Jane Austen opisuje rozterki dystyngowanej kobiety żyjącej w Anglii okresu regencji. Powieść została sklasyfikowana jako komedia obyczajowa. Tytułową bohaterką powieści jest

21.9: https://woblink.com/ebook/poczekalnia-w-barbara-rejek-141456u

Cena:jean raspail obóz świętych, ćwiczenia język niemiecki pdf, łukasz sułkowski, conflict global storm, baśnie z czterech stron świata, sklep ebook, budowa paznokcia kosmetologia, jacek drozda, zamki na lodzie, bogusław kopka, ten dzień blanka lipińska, darmowe e-book, best seler i zagadka znikających warzyw, nobel literatura polska…