Tydzień na Lawendowej Wyspie

Autor: Bissell Angela

Właściciel międzynarodowej firmy ochroniarskiej Nicolas Cezar na prośbę przyjaciela podejmuje się ochrony jego siostry. Marietty Vincenti. Marietta od jakiegoś czasu dostaje kwiaty i coraz bardziej niedwuznaczne liściki od anonimowego uwodziciela. Granica zostaje przekroczona. gdy prześladowca zostawia w jej domu na łóżku seksowną bieliznę. Nico postanawia. że do czasu schwytania stalkera Marietta musi wyjechać z Rzymu. Zabiera ją na tydzień do swojego domu na Lawendowej Wyspie. gdzie sądzi. że będzie bezpieczna…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Kapitał ludzki wobec wyzwań współczesności

Autor: Anna Wziątek-Staśko

Ewolucja myślenia o roli człowieka w organizacji. tj. przejście od myślenia w kategoriach administrowania kadrami. przez zarządzanie

zasobami ludzkimi. zarządzanie potencjałem ludzkim. zarządzanie kapitałem ludzkim. zarządzanie talentami. zarządzanie kompetencjami. zarządzanie wiedzą. wreszcie zarządzanie różnorodnością. odzwierciedla z jednej strony dużą popularność tej problematyki. z drugiej strony dowodzi. iż dociekania badaczy w tym zakresie nie są łatwe i wciąż inspirują do kolejnych poszukiwań. Mimo dużej aktywności w omawianym zakresie. znalezienie idealnego sposobu zarządzania ludźmi. to jest takiego. który gwarantuje najwyższą skuteczność działania organizacji i realizacji celów jej oraz pracowników. przy zachowaniu wy

:

Cena:


Po rozwodzie. Droga wierności i przebaczenia

Autor: Thierry Maucour

Thierry Maucour. który doświadczył separacji i cywilnego rozwodu. zaprasza czytelnika poddanego tej samej próbie. by nie zamykał się w sobie i wyruszył w drogę. Towarzyszami jego podróży na kolejnych etapach wędrówki będą: Józef. Maryja i Jezus. Święta Rodzina odkryje przed nim swoje najgłębsze tajemnice. To dzięki Jej wsparciu zrozumie głęboki sens postawy wierności i przebaczenia dla swojego dalszego życia. Rozważania Maucoura owocują nadzieją na życie w pełni. pomimo osobistych rozczarowań.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 23.99


Avenedor

Autor: Krzysztof Bonk

Dalsze części cyklu Pendorum V – IX opowiadają historię z perspektywy syna Anrei. który przybywa na kontynent swej matki. aby wypełnić jej przepowiednię. Jednak już na początku drogi napotyka on tajemniczą. niemą niewolnicę i od tego momentu jego misja coraz bardziej się komplikuje. Z kolei nad Pendorum zbierają się ciemne chmury. oto przybywają tu dawni. gniewni i krwawi Bogowie żądni jedynie pomsty i władzy.

 

Części V – IX można czytać bez znajomości wcześniejszych części cyklu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5żółwie aż do końca pdf, teoria uczuć moralnych pdf, surogatka jensen, the freddy files (five nights at freddy’s), leopold tyrmand zły pdf, opowieści z doliny smoków ulub, kristin hannah nocna droga, zawiść john gwynne, sw dymfna, zbigniew tomasz nowak książki, banaszak prawo konstytucyjne pdf, jeanette kalyta, marek m, klątwa max czornyj, janina petelczyc, ślepnąć od świateł pdf doci, psychologia społeczna wojciszke pdf…