CUJO

Autor: Stephen King

Cujo. olbrzymi pies. jest przyjaznym stworzeniem… do czasu. aż w pogoni za królikiem wpada do kryjówki zarażonych wścieklizną nietoperzy. Walcząc z niezrozumiałymi zmianami. które w nim zachodzą. chore zwierzę stopniowo zamienia się w psa-mordercę. Atakuje swojego właściciela. terroryzuje kobietę i jej syna uwięzionych w zepsutym samochodzie.

 

Dla mieszkańców Castle Rock starcie z Cujo będzie próbą ich człowieczeństwa.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33


ISBN

9788379081226: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/slad-wydawcy-roberto-calasso-139962u

Cena:


Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania

Autor: Andreas Moritz

Zaskakująca prawda na temat metod leczenia raka. 

Autor udowadnia. że obecnie najpowszechniej stosowanie metody eliminowania komórek rakowych zapewniają pełen sukces terapeutyczny u zaledwie 7% pacjentów. z których większość cieszy się z nieobecności raka nie dłużej niż przez 5 lat. Co więcej. część zabiegów uśmierca więcej osób niż ratuje. Co jednak. jeśli diagnoza „rak” jest tylko pozornie straszna? 

Nowe spojrzenie na nowotwory!

Dzięki tej książce uświadomisz sobie. że spontaniczne remisje nie są żadnym cudem. a komórki nowotworowe nie tylko niosą mądrość. ale i zdrowie. Poznasz mądrość natury. działanie wolnych rodników i ryzyko związane z zatorami wątroby. Będziesz także w stanie wykorzystać szereg natur

79: https://woblink.com/ebook/prezentacje-i-wystapienia-w-biznesie-mariusz-trojanowski-139417u

Cena:forum ebooki, koszmarne opowieści po zmroku, wytrzymałość materiałów książka, wstrzyknięcia podskórne, zbiór zadań matematyka gimnazjum pdf, iceman: historia mordercy, nauka o administracji, eagle elite, skanem gowork, zapis sftr, jan zamoyski najważniejsze informacje, michaił sałtykow-szczedrin, siedem szmacianych dat, podstawy konstrukcji maszyn zbiór zadań pdf, krzysztof szamałek, czciciele, kwestionariusz obrazkowy do badania mowy pdf, drugi legion, janusz kocik, wytrzymałość materiałów pdf…