Zioła w medycynie

Autor: Ilona Kaczmarczyk-Sedlak

To pionierska na polskim rynku publikacja obalająca mity na temat ziołolecznictwa. która jest doskonałym przewodnikiem po terapiach uzupełniających oraz merytoryczną podstawą do leczenia objawów chorobowych. fitoterapii schorzeń o łagodnym przebiegu i chorób przewlekłych. Opisano w niej poszczególne dolegliwości. podkreślono wskazania i przeciwwskazania. schematy dawkowania dla podanych receptur czy ziołowych preparatów.

Rozdziały oddają kolejność odcinków układu pokarmowego. Zagadnienia posegregowano według jednostek chorobowych. Publikację kończy opis leczenia częstych objawów chorobowych. Co interesujące. w publikacji znajdują się także praktyczne wskazówki do kulinarnego zastosowania ziół w profilaktyce i terapii schorzeń układu pokarmowego.<

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Spis cudzołożnic. Proza podróżna

Autor: Jerzy Pilch

Spis cudzołożnic to jedna z popularniejszych książek Jerzego Pilcha. znanego prozaika i felietonisty. laureata Nagrody NIKE 2001. którą uzyskał za książkę Pod Mocnym Aniołem.

Groteskowa opowieść. której bohaterem jest Gustaw. intelektualista. niespełniony pisarz. wielbiciel i piewca kobiecych wdzięków. oprowadzający szwedzkiego gościa po Krakowie. Zmuszony występować w roli przewodnika po historycznych pamiątkach i nonsensach rzeczywistości połowy lat osiemdziesiątych próbuje jak „najpiękniej” zaprezentować to. co w Polsce i w Polakach najlepsze. Wycieczkę po narodowej mitologii. miejscach bohaterskich czynów urozmaica albańskim koniakiem i opowieściami o swych miłosnych podbojach.

W tej książce – jak pisał Jan Błoński – „rzeczywistość rodzi się ze słów jak u Schulza. duch parodii panoszy się jak u Gombrowicza. złośliwy dowcip odziedziczony po Mrożku”. Spis cudzołożnic znany jest z ekranizacji. której dokonał znany reżyser filmowy Jerzy Sthur.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 27


Donald Trump

Autor: David Cay Johnston

Donald Trump. Jak on to zrobił? to efekt ponad trzydziestoletniego śledztwa dziennikarskiego. fascynujący obraz wpływów i metod działania kontrowersyjnego przedsiębiorcy i celebryty.Czego nauczył się od dziadka. nielegalnego imigranta z Niemiec. który wzbogacił się na budowaniu burdeli w czasach gorączki złota? Czy zostałby potentatem na rynku nieruchomości. gdyby nie współpraca z mafią i zatrudniani na czarno Polacy? Dlaczego dzwonił do magazynów plotkarskich. opowiadając o swoim nieistniejącym romansie z Carlą Bruni? Czemu hodował kozy na polu golfowym? Czy naprawdę jest miliarderem?

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9


Historia brody

Autor: Christopher Oldstone-Moore

Po blisko stu latach nieobecności obserwujemy tryumfalny powrót brody. Spada sprzedaż maszynek do golenia. otwierają się dawno zapomniane barber shopy. a troska o piękną brodę to podstawowy obowiązek naprawdę stylowego mężczyzny.

Wodzowie. wojownicy. rewolucjoniści i hipsterzy – zarost zawsze jest deklaracją tego. kim mężczyźni są i co pragną osiągnąć.

Christopher Oldstone-Moore barwnie przedstawia niezwykłą historię zarostu. To fascynująca opowieść o odwiecznym konflikcie brody i brzytwy w walce o męskie oblicze. Bo zarost lub jego brak to coś więcej niż tylko poranny zabieg przed lustrem – to sygnał. jaki wzorzec męskości wybieramy. Zarost pozwala mężczyźnie zaznaczyć swoją pozycję. wyrazić osobowość i daje poczucie wolności.

Od najdawniejszych czasów poprze

29.9: https://woblink.com/ebook/przeczucie-tetsuya-honda-31247u

Cena:


1

:

:

Cena:


Niekochana

Autor: Madelina Sheehan

ŻYCIE TO NIE BAJKA. MIŁOŚĆ TO NIE ZABAWA

Dorothy Kelley jest urodzoną romantyczką. wypatrującą księcia na białym rumaku. Lecz zamiast go znaleźć. w wieku piętnastu lat zachodzi w ciążę. A mając lat osiemnaście. wychodzi za mężczyznę. którego nie kocha. 

Jednak wszystko się zmienia za sprawą Jasona Brady’ego. członka klubu motocyklowego Hell’s Horsemen. Miłość do niego zwala Dorothy z nóg. Ale to wszystko nie jest takie proste. Jase ma żonę i dzieci. Chociaż Dorothy cierpliwie czeka. aż ukochany zostawi dla niej rodzinę. czas mija nieubłaganie. Jej rozgoryczenie wykorzystuje James Young. którego życie jest pełne sekretów.

Kolejne zdarzenia są bolesną podróżą do samopoznania i wybaczenia. podczas której Dorothy uświadamia sobie. że miłość. k

:

Cena:metafizyka arystoteles, trwała przemiana, ile stron ma felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi, romantyzm pdf, bieguni olga tokarczuk pdf, struktura gospodarki światowej, allen eskens, wasteland 2 solucja, matematyka 3 gimnazjum pdf, światksiażki, święta rita cuda, wydawnictwo edipresse książki, autocad 2020, testy z fizyki, motoryczność człowieka pdf…