Niepowszedni 3. Obława

Autor: Justyna Drzewicka

Niepowszedni to dzieci obdarzone szczególnymi darami.

Rodzą się bardzo rzadko. więc stanowią cenny łup dla handlarzy ludźmi.

 

Nila i jej towarzysze. uprowadzeni przez bandę Welesa do Łajdackiego Krańca. krainy bezprawia i dzikich ostępów. po brawurowej ucieczce zdołali wrócić do domu. Wkrótce porywacze ponownie zaatakowali. tym razem posługując się podłą intrygą. Osaczeni w zaułkach wielkiego miasta Niepowszedni znów wygrali. wymyślając własny fortel. Chcąc na dobre uwolnić się od prześladowców. muszą urządzić na nich obławę w Łajdackim Krańcu. Terytorium Welesa jest jeszcze bardziej przerażające niż poprzednio. Surowa zima i głód to tylko część niebezpieczeństw. Nie wszyscy dotrą do celu. Wyprawa do budzącej grozę Mercaty i powrót do Bawidł

86.4: https://woblink.com/ebook/ceny-transferowe-jak-przygotowac-firme-do-kontroli-podatkowej-tadeusz-pienkowski-31762u

Cena:


Niki i Tesla. Bunt armii robotów

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

Kiedy w miasteczku Half Moon Bay wybucha plaga włamań. jedenastoletni detektywi Nick i Tesla postanawiają schwytać sprawców. Aby tego dokonać. będą musieli opracować mnóstwo nowych gadżetów i wynalazków! W poświęconej robotom kontynuacji powieści ..Niki i Tesla ..W Laboratorium pod napięciem’ niezwykłe rodzeństwo wybuduje cztery różne drozdy z przedmiotów. które można znaleźć w domu. Także i Ty będziesz mógł je zrobić. drogi Czytelniku. gdyż na niezbędne plany i instrukcje natkniesz się podczas lektury tej książki. Przekonaj się. czy Niki i Tesla zdołają złapać przestępcę i powstrzymać jego armię robotów. zanim będzie za późno! 

„Science Bob” Pflugfelder uczy w szkole podstawowej w Newton w stanie Massachusetts. Steve

24.9: https://woblink.com/ebook/niki-i-tesla-bunt-armii-robotow-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-michal-zacharzewski-tomasz-zajbt-skladnica-literacka-science-bob-pflugfelder-steve-hockensmith-anita-rejch-scott-garrett-32652u

Cena: Steve Hockensmith


ISBN

9788381320009: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/dieta-szczescia-tom-kerridge-32003u

Cena:


Rekonstrukcje

Autor: Jan Rychter

W Łodzi zaczynają ginąć nastoletnie dziewczyny. Schemat działania porywacza wskazuje na „sezonowego zabójcę”. który grasował w mieście kilka lat wcześniej. Uzasadnione jest jednak przypuszczenie. że obecne porwania mogą być dziełem naśladowcy. Przełożeni decydują się przywrócić do służby wydalonego z policji Fiszera. kłopotliwego dochodzeniowca będącego kimś w rodzaju zaćpanego medium. który przed laty. stosując niekonwencjonalne metody. wytropił „sezonowego zabójcę”.

Śledztwo wiodące przez duszne podwórka. ciemne zaułki i klaustrofobiczne klatki schodowe szybko zaczyna przypominać ryzykowną eskapadę z pogranicza objawienia i szaleństwa. której stawką jest ludzkie życie.

Sięgając po tę sensacyjną historię nie należy się nastawiać na pr

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Ogar piekielny ściga mnie

Autor: Hampton Sides

W kwietniu 1968 roku James Earl Ray przyjechał do Memphis. Wynajął obskurny pokój ze świetnym widokiem na motel Lorraine. kupił karabin snajperski i wziął na cel historię. Po oddaniu śmiertelnego strzału do Martina Luthera Kinga porzucił broń. wsiadł do białego mustanga i spokojnie odjechał. Policja. która już parę minut po zabójstwie pojawiła się na miejscu zdarzenia. minęła się z nim o kilka chwil. Śledztwo wkrótce przejęło FBI. rozpoczynając największy pościg w historii Ameryki. w którym udział wzięło ponad trzy i pół tysiąca agentów. który kosztował prawie dwa miliony dolarów i który zakończył się daleko poza granicami USA.

Sides stworzył pasjonujący thriller non-fiction. konstruując równoległe portrety dwóch bardzo różnych mężczyzn. ofiary i zabójcy: charyzmatycznego lidera ruchu na rzecz walki z dyskryminacją rasową i zaburzonego samotnika z zagmatwaną i brutalną przeszłością. którego motywy były równie mętne jak jego tożsamość.

Książka nominowana do Nagrody Edgara. dorocznej nagrody wręczanej przez Mystery Writers of America.

Jedna z najlepszych książek roku według „Time”. „The Washington Post”. „The Christian Science Monitor”. „The Oprah Magazine”. „St. Louis Post-Dispatch” i „San Francisco Chronicle”.

„Sides przedstawia fascynującą historię ostatnich dni Martina Luthera Kinga i późniejszych poszukiwań jego zabójcy Jamesa Earla Raya. To nie tylko kronika tamtych wydarzeń. ale również trzymająca w napięciu sensacyjna historia.” „Publishers Weekly”

„Sides fenomenalnie wprowadza czytelnika w świat dwóch przeciwstawnych bohaterów – ofiary i oprawcy. a także doskonale nakreśla tło burzliwej końcówki lat 60. Tej książki. znakomicie udokumentowanej i wciągającej niczym powieść. pozazdrościłby Sidesowi niejeden autor kryminałów. Sides nie stara się tłumaczyć motywów zbrodni. obala jedynie teorie spiskowe. które przez lata narosły wokół zabójstwa Martina Luthera Kinga.” „Bookmarks Magazine”

„Na kartach tej książki powracają do życia i ofiara. i morderca. Opowieść Sidesa zapiera dech w piersiach.” „The New York Times”

„Tylko spod pióra Sidesa mógł wyjść tak mistrzowski reportaż. Od tej książki nie można się oderwać.” „Associated Press”

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 41.9klasyfikacja budżetowa rozporządzenie, walki stulecia, jakub trojanowski, sarah jio książki, ferdydurke mobi, tworzenie map online, 1984 ebook, góry żmijowe, małgorzata kita, syn osamy bin ladena, męskie ciało, gabriela po angielsku, żelazny jan pdf, zapowiedzi wydawnicze 2020, rafał ohme książki…