ISBN

9788381192262: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/blizej-serca-maciej-trawnicki-124476u

Cena:


Jakie są konsekwencje wycofania środka trwałego z prowadzonej działalności gospodarczej

Autor: Ewa Kowalska

Wycofanie środka trwałego z prowadzonej działalności gospodarczej i przekazanie go na potrzeby prywatne przedsiębiorcy co do zasady podlega opodatkowaniu VAT. Wyjątkiem będą sytuacje. gdy podatnikowi przy nabyciu wycofywanego środka trwałego nie przysługiwało prawo do odliczenia podatku naliczonego. Jeżeli przekazanie obejmowałoby nieruchomość. czynność ta może korzystać ze zwolnienia z VAT. Zastosowanie zwolnienia od podatku z reguły będzie się jednak wiązało z obowiązkiem korekty podatku naliczonego. To najczęściej pojawiające się problemy. gdy podatnik przestaje korzystać ze środka trwałego i wycofuje go z działalności. Publikacja omawia na przykładach zasady rozliczeń VAT związanych z tą czynnością.

31: https://woblink.com/ebook/negatyw-klaudiusz-szymanczak-124503u

Cena:


ISBN

9788381192187: Wydawnictwo

Format

21.9: https://woblink.com/ebook/lancuch-krwi-czesc-iii-na-tropie-cygana–124490u

Cena:monarchia wczesnopiastowska, a kamieński kamienie na szaniec, final fantasy xiii poradnik, robótki na drutach dla dzieci wzory, dorota krasowska, marek jeziński, kodeks boziewicza, max blecher, zmień myślenie a zmienisz swoje życie pdf, chyłka powtórka, blandyna puszer, ksiązki mobi, zarządzanie jakością książki, andrzej pilipiuk oko jelenia, zdążyć przed pierwszą gwiazdką, psychologia poznawcza w praktyce, geotermiczna dolina mapa, zamiana rebecca fleet, mankell o krok, jak podrywaja szejkowie pdf…