UFO-landia

Autor: Ewa Sikorska – Jabłonowska

„UFO-landia” Ewy Sikorskiej – Jabłonowskiej to powieść science fiction z obszaru rzeczywistości alternatywnej. rozpoczynająca się wraz z zakończeniem II wojny światowej. Tajemniczy kosmici rozwijają w Polsce struktury swojej służby – UFO-landii. Do sieci mogą przystąpić też Ziemianie. po przejściu specjalnych testów. Łatwo ich zwerbować ze względu na wyższy standard życia. Jednak nie byli świadomi tego. co stanie się z nimi z chwilą wstąpienia do UFO-landii. Zarzucono na nich sieci. które stwarzają w umysłach bezwzględność. iż będą skazani na przestrzeganie norm prawnych obowiązujących w UFO-landii. Dodatkowo zostaną pozbawieni wszelkich uczuć i wszystkiego. co się z nimi wiąże. a staną się świetnym materiałem do produkcji istot nieziemskich. W tę scenerię autorka wpisuje losy trojga bohaterów Latrix. Boba i Worma. Są bardzo różni. Latrix. nastawiona na sukces w strukturach UFO-landii. jest skłonna zdradzić męża. by osiągnąć swój cel. Natomiast Bob i Warm po odkryciu. że są zaczipowani. próbują uwolnić się ze szponów służby. W powieści pojawia się również wątek kryminalny oraz miłośny. Mimo iż jest to powieść science fiction. autorka przedstawia też działanie państwowych służb. Przy okazji czytania świetnej powieści. sprawdźmy czy chodzi o służby celne czy wywiadowcze służby specjalne.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 12.9


Jeśli się odnajdziemy kotku

Autor: Wioletta Sawicka

Kontynuacja losów bohaterów „Wyjdziesz za mnie. kotku?” i „Będzie dobrze. kotku.

Po rozstaniu z Patrykiem Anna nie potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji. Ciężko było jej odejść. ale jeszcze ciężej ponosić konsekwencje odejścia. bo przecież są dzieci. którym zburzyła stabilizację. Teściowa oskarża ją o egoizm. psują się też relacje z przybraną córką. Mają. Anna jest rozdrażniona. cierpi na bezsenność. czuje się winna. Jednak mimo że wciąż kocha Patryka. nie potrafi mu zaufać. Tak samo jak nie potrafi wybaczyć ojcu. Patryk wyjeżdża na Śląsk. aby w pracy szukać zapomnienia. W tym świecie pogubionych dorosłych pojawia się córecz

Wydawnictwo: Sic!

Cena: 20gołąb anatomia, eufemistyczne, jesienna republika, ebooki za darmo, testy z szatana z siódmej klasy, jaroslav rudis, polskie konstrukcje motoryzacyjne, samouczek j niemieckiego, marcin zięba, andrzej batko sztuka perswazji, annie burrows, anatomia pdf, kultura muzułmańska, nieruchomość po angielsku, patologia duchowości, basia i zwierzaki, test wechslera…