ISBN

9788365973467: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/torfowisko-bratumila-pettersson-jansson-susanne-126068u

Cena:


Więźniowie miłości

Autor: Grace Burrowes

Książę Christian Severn ma za sobą kilka strasznych lat we francuskiej niewoli. Przy życiu trzymało go jedynie pragnienie zemsty. Teraz jest wolny i gotowy wymierzyć swym wrogom własną sprawiedliwość.
Lecz spotkanie z hrabiną Gillian Greendale uświadamia mu. że są rzeczy ważniejsze niż zemsta…
Piękna Gillian ma za sobą kilka strasznych lat u boku brutalnego męża.
Spotkanie z Christianem budzi w niej zapomniane uczucia i nadzieję.
Lecz czy dwoje ludzi. którzy tyle wycierpieli. ma szanse na wspólną przyszłość? Zwłaszcza. że ktoś pragnie zniszczyć ich szczęście. I nie cofnie się przed niczym…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


Pamiętasz tamto lato

Autor: Bogna Ziembicka

Lato 1939. Hrabina Olga Mężyńska wraz z synem Teofilem. jego żoną Bisią i służącą Lorcią spędzają wakacje w Juracie. Wydarzeniem sezonu jest bal maskowy w hotelu Lido. Królową balu zostaje ciemnowłosa. czarnooka Klementyna. która za nic ma maniery i konwenanse. Jej urok hipnotyzuje. Gdy tańczy z Teofilem. widać. że tych dwoje trudno będzie rozdzielić.

Czy po wojennej zawierusze ścieżki czterech kobiet przetną się ponownie? Co wtedy zobaczą w swoich oczach? Czy połączy je coś więcej niż miłość do tego samego mężczyzny i niezapomniane lato nad Bałtykiem?

Historie Olgi. Bisi. Lorci i Klementyny. ich marzenia. plany i sposób na przetrwanie w burzliwej powojennej rzeczywistości składają się na przejmującą opowieść o meandrach ludzkich uczuć oraz polskiej hi

18.9: https://woblink.com/ebook/wybrane-ruchy-spoleczne-wspolczesnego-kryzysu-filip-ilkowski-128046u

Cena:jarosław kaczyński portret, patrycja bukalska, pielęgniarstwo internistyczne jurkowska pdf, lunatycy książka, niewierna reyes monforte, pierwszaki z kosmosu, elektroniczne książki, windows form, max weber etyka protestancka a duch kapitalizmu, statystyka sobczyk pdf, angielski dla dzieci ćwiczenia pdf, sensacje 20 wieku mp3, fizjologia człowieka zintegrowane podejście pdf, sprzedajesz, ochrona granicy państwowej, samoliński, zespół aspergera książki pdf, magdalena sitek, trajan cesarz…