Opowieści niezwykłe

Autor: Andrzej Sarwa

„W stronę horyzontu. Opowieści niezwykłe” to najnowsza edycja niesamowitych opowieści autorstwa Andrzeja Juliusza Sarwy. Zbiór składa się z pięciu opowiadań jednego z najlepszch polskich autorów grozy. Tyle. że w tym zbiorku do klasycznej grozy. utrzymanej w klimacie literatury postromantycznej. można zaliczyć tylko trzy. które budzą dreszcz strachu. a których lepiej nie czytać po zmroku. Dwa pozostałe – pierwsze i ostatnie – to. nostalgiczne opowieści o życiu. dorastaniu. cierpieniu i umieraniu jednak bez elementów horroru. Opowiadania owe mówią o świecie. którego już nie ma. ale także o nadchodzącym kresie każdego człowieka. Największym atutem tego zbioru opowiadań jest styl pisarski Andrzeja Sarwy. pięknie stylizowany język. który autor dostosowuje do okresu w jakim toczyła się akcja op

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9


Zmiany przepisów i obowiązki pracodawców w 2017 r. – instrukcja postępowania

Autor: Praca Zbiorowa

Publikacja przygotowuje pracodawców do zmian przepisów jakie wejdą w życie od 1 stycznia 2017 r. w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz obowiązków jakie mają pracodawcy na przełomie roku. Można się z niej dowiedzieć m.in.

– ile wyniosą wymiary czasu pracy w 2017 r..

– jak ustalać plan urlopów na 2017 r.

– jakie obowiązki mają przedsiębiorcy w związku z wprowadzeniem płacy minimalnej dla zleceniobiorców.

– co zmieni się w zakresie wypłaty minimalnego wynagrodzenia za pracę 

– ile wyniosą odpisy na zfśs w 2017 r..

– jak oskładkować umowy zlecenie w 2017 r.

– jak rozliczać chorobę pracownika na przełomie roku.

 Publikacja została przygotowana w bardzo praktycznej instrukcyj

23: https://woblink.com/ebook/praktyki-hrm-najlepsze-studia-przypadku-z-polskiego-rynku-praca-zbiorowa-28721u

Cena:


The Maracot Deep

Autor: Arthur Conan Doyle

This is one of the works of fiction published during Doyle’s life. Published in 1929. only a year before the author’s death. this short novel amply demonstrates that Doyle still retained all his great abilities as a spinner of riveting yarns. even in his twilight years. The book concerns Maracot’s exploration of the world beneath the sea. Maracot and his companions find themselves stranded on the ocean floor. and discover a very unexpected world. in fact a civilisation. deep beneath the waves. They are introduced to a remarkable and ancient society that expands their knowledge of human civilization’s history and then even more so. their understanding of planes of existence.Their visions of the future of humanity possess an optimism and a romance that simply isn’t possible to writers today.

Wydawni: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788301192532: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/ostatni-pilot-mysliwca-jerzy-glowczewski-28574u

Cena:


ISBN

9788374409438: Wydawnictwo

Format

63.2: https://woblink.com/ebook/jednolity-plik-kontrolny-ewidencja-vat-od-1-stycznia-2017-adam-kuchta-pawel-huczko-joanna-dmowska-radoslaw-kowalski-28754u

Cena: Paweł Huczkorównoumagicznienie, heczko mikrobiologia pdf, pola roxa osaczona pdf, uu antysemityzm, nauczyciel etyki praca, akt komunikacji, człowiek z sankt petersburga, poszli, nie odrzucaj mnie, urojenia religijne, sztuka gotowania, komiksy do pobrania, o człowieku który stracił cień, baldur’s gate 2 poradnik…