ISBN

9788380170889: Wydawnictwo

Format

22.05: https://woblink.com/ebook/fundamenty-etyczne-rzecznika-prasowego-karolina-dziewulska-siwek-127787u

Cena:


Bałtyk

Autor: Arendt Aleksandra

Co Tomasz Raczek robił na transatlantyku Stefan Batory? 

Dlaczego po plaży paradowano w piżamach? 

Gdzie była legendarna Wineta? 

Gdzie nad morzem była „nowa Warszawa”. a gdzie „małe Zakopane”? 

Morze intryguje. zachwyca i przeraża. Czas odkryć jego tajemnice i sprawdzić ile prawdy jest w legendach. „Bałtyk. Morskie opowieści” to zbiór historii o ludziach. których losy splotły się z Wybrzeżem. 

Autorka przemierza Polskę od Wolina po Hel. Pokazuje jak zmieniały się nadmorskie kurorty i moda plażowa. Sprawdza jak wygląda praca latarnika i co robią w morzu lokomotywy. A przy okazji udowadnia. że skakać na nartach można nie tylko w górach…

Lektura doskonała zarówno dla tych. którzy w domowym zaciszu po pracy chcą poczuć zapach morskiej bryzy. jak i tych. którzy szukają k

29.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-przetrwania-zapiski-niedoskonalej-matki-malgorzata-mroczkowska-128120u

Cena:


A może tego nie było…

Autor: Marek Andrzej Dębski

Tomik poetycki „A może tego nie było”. autorstwa Marka Andrzeja Dębskiego obejmuje swą zawartością utwory odnoszące się do znanej nam wszystkim przestrzeni.

Liczne wspomnienia. metafory oraz wyraziste porównania pozwoliły autorowi stworzyć spójną. poetycką całość. która doskonale podkreśla prozę codziennego życia. W kolejnych utworach odnajdziemy wspomnienie pierwszej miłości. wiernej przyjaźni. niepohamowanej niczym radości. a także cichą. nostalgiczną tęsknotę. czy nadzieję pokładaną w modlitwie.

Zawartość tomu pozwoli nam docenić siłę tkwiącą w narodowej tradycji i przekazywanych z pokolenia na pokolenie wartościach. To one bowiem są niczym zapisane w pamięci drogowskazy. które w trudnych momentach wskazują właś

22.9: https://woblink.com/ebook/fatalny-turnus–128956u

Cena:


Błękitne oczy Rose

Autor: Maisey Yates

Grecki biznesmen Leon Carides miał wszystko: pieniądze. władzę i piękną żonę. Poślubił Rose na prośbę jej ojca. ale nadal wiódł życie samolubnego playboya. Rose po dwóch latach postanawia się z nim rozwieść. odkłada jednak decyzję. kiedy Leon ulega wypadkowi. w którym traci pamięć. Pamięta jedynie niebieskie oczy Rose i instynktownie wyczuwa. że ich małżeństwo nie było udane. Nie rozumie. dlaczego nie dbał o żonę. Usiłuje to naprawić i zdobyć jej serce…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


1

:

:

Cena:


Fire Death and Philosophy

Autor: Joanna Jurewicz

This book is an attempt to reconstruct the foundations of Indian philosophy which are reflected in early Indian texts dated between 13th and 6th B.C.E. They are religious texts composed in Sanskrit which were transmitted orally in the families of priests called Brahmins. They constitute the intellectual foundation of Indian culture called Śruti (śruti). literally. ‘what has been heard’. They are generally called Veda (veda) which means ‘knowledge’.

The sources forming the basis for the analysis presented in this book come from three layers of the Vedic tradition. The earliest layer is the four Vedas: the Veda of ?k-stanzas (?gveda. ?V). the Veda of Saman-chants (Samaveda. SV). the Veda of Yajus-formulas (Yajurveda. YV) and the Veda of Atharvans (Atharvaveda. AV).


25.2: https://woblink.com/ebook/tekst-miedzykulturowy-mieczyslaw-dabrowski-128053u

Cena:48 praw władzy, ebooki dla dzieci, pogięta szpada, ray dalio zasady, kłamczucha audiobook całość, inetta jędrasik-jankowska, kim jest człowiek, andrzej jakubik, baldur’s gate ii: tron bhaala, ebook harry potter, rise of the tomb raider trofea poradnik, lisa z dzieci z bullerbyn, zaburzenia zachowania u dzieci. teoria i praktyka, audiobook cierpienia młodego wertera, mizerski…