ISBN

9788375697605: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/smierc-mozgu-breul-regina-140935u

Cena:


Śmierć mózgu

Autor: Breul Regina

Książka z gatunku tych. które idą pod prąd powszechnie obowiązującym poglądom. Autorka poddaje głębokiej krytyce kryterium śmierci mózgowej. będącej granicą. po przekroczeniu której pobiera się od dawców organy do przeszczepu. Doktor Regina Breul. mówiąc wprost. uważa. że organy te pobiera się od osób żywych! Wskazuje również na niebezpieczeństwa i nadużycia praktyk transplantologicznych. Swoje opinie odnosi przy tym do nauczania Kościoła w zakresie organodawstwa i konfrontuje z katolicką etyką.

Doktor Breul ze swoimi poglądami jest w środowisku medycznym i bioetycznym w mniejszości. ale nie jest odosobniona. Jej praca na pewno budzi kontrowersje. ale nie sposób przejść obok niej obojętnie. Czytelnik po lekturze zostanie z pytaniem: „A co. jeśli autorka ma rację?”. Odpowiedź pilnie poszukiwana…

:

Cena:


Sztuka tworzenia rzeczywistości

Autor: Dawid Piątkowski

Wyobraź sobie. że życie to wielki teatr. a ludzie to nieświadomi aktorzy. Twoja świadomość siedzi na widowni i obserwuje przedstawienie. Wiesz. że nikt na scenie nie wie. że wychowawcy wybrali im odgrywane role. Nie wiedzą. że mogą panować nad emocjami i myśli same myślą się w ich głowach. Nie wiedzą. jak być szczęśliwi. choć tego pragną. Nie wiedzą. że mogą dowolnie zmieniać role. które odgrywają. Nie wiedzą. że to tylko gra i chorobliwie się angażują. Nie wiedzą. że są zakładnikami przeszłości i są sterowani przez ego.

 

Życie to gra nieskończonych możliwości

 

Nieświadomi potrafią oceniać siebie. innych ludzi oraz sytuacje życiowe na kilka sposobów. Z przypływem wiedzy i doświadczeń poszerza się świadomość. Dostrzegamy przyczyny. prze

:

Cena:


ISBN

9788381293068: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/on-strejlau-andrzej-strejlau-jerzy-chromik-141029u

Cena: Jerzy Chromikmatematyka klasa 3 karty pracy, bajka o królowej śniegu, szlucha, funkcjonowanie giełdy papierów wartościowych, pokemon go poradnik dla zaawansowanych, pod wulkanem książka, typy samobójstw, chłopcy z placu broni książka do czytania pdf, dyskursy, szydełko dla początkujących, dodaj mi skrzydeł pdf, ciąża pdf, równoległe światy, katarzyna berenika miszczuk przesilenie, aleksandra radomska, zdradziecka królowa pdf…