Rozliczanie VAT w działalności sezonowej

Autor: Marcin Jasiński

Wakacje to okres. w którym wielu podatników decyduje się na podejmowanie działalności sezonowej. W związku z tym mają oni wątpliwości. czy powinni się z tego tytułu rejestrować do VAT. czy muszą mieć kasę fiskalną oraz jakie stawki VAT zastosować do wykonywanych przez siebie czynności. Niezależnie od tego. czy podatnik prowadzi działalność zarejestrowaną. czy też nie dla celów rozliczeń VAT traktowany jest jako podatnik. Obowiązki w zakresie VAT zależą od rodzaju prowadzonej działalności i wysokości osiąganych obrotów.

W publikacji przedstawiamy kompleksowe omówienie zasad rozliczania VAT w działalności sezonowej dotyczące:

• rejestracji w zakresie podatku VAT.

• wypełniania deklaracji VAT.

• ewidencji obrot

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 26.9


The Perfect Game. Tom 3. Słodkie zwycięstwo.

Autor: J Sterling

Nic nie trwa wiecznie.

Nic oprócz miłości.

Kiedy kariera baseballisty dobiega do fazy schyłkowej. człowiek ma wrażenie. że otrzymał kopniaka w brzuch.

Tak jakby w końcu dotarło do niego. że ten sport nigdy go nie kochał. Tyle bezsennych nocy. godzin spędzonych na siłowni. treningów. przygotowania mentalnego. nieobecności podczas świąt. urodzin dzieci. wspomnień. których się nie ma wraz z rodziną… I po co to wszystko? Okazuje się. że baseball wcale się o ciebie nie martwił. Nie spędzał bezsennych nocy. zastanawiając się. jak uczynić cię lepszym zawodnikiem. Miał to gdzieś.

Baseball to biznes. Sport. Gra.

Najważniejsze jest słodkie zwycięstwo. nie tylko na boisku.

Razem przeciwko całemu światu. Czy wystawieni na kolejną próbę

27: https://woblink.com/ebook/challengerowie-nastepcy-homo-sapiens-miller-adrian-130054u

Cena:


ISBN

9788381320528: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/zdrowe-przetwory-jolanta-naklicka-kleser-129900u

Cena:


Zdrowe przetwory

Autor: Jolanta Naklicka – Kleser

Ciesz się pysznymi smakami przez cały rok.

Zdrowe przetwory to niemal 80 przepisów na wyjątkowe przetwory – nie tylko pyszne. ale i zdrowe. W książce znajdziesz przepisy na tradycyjne przetwory – zarówno słodkie jak i wytrawne. w nowej. zdrowej odsłonie. a także autorskie receptury na wyjątkowe przysmaki. które wzbogacą Twoją spiżarnię i stół. m.in. ekspresowy dżem truskawkowy z chia. pesto z czosnku niedźwiedziego lub chutney z jabłek z czerwonym pieprzem i rozmarynem. Oprócz tego – garść przepisów na oliwy smakowe. octy owocowe oraz naturalne ekstrakty.

Pasteryzacja. kiszenie. marynowanie. fermentacja – oto techniki. które pozwolą Ci zamknąć w słoikach i butelkach smaki. którymi zachwycisz swoich bliskich.

Zapraszam Was w sentymentalną podróż do

9.9: https://woblink.com/ebook/jakie-zmiany-w-funkcjonowaniu-zwiazkow-zawodowych-beda-obowiazywac-od-1-stycznia-2019-r-ewa-podgorska-rakiel-130037u

Cena:


ISBN

9788380170629: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/strategia-panstwa-teoria-panstwa-aktywnego-wobec-sil-spontanicznych-wojtek-lamentowicz-133425u

Cena:człowiek z sankt petersburga, 4 godzinny tydzień pracy pobierz, słowacki hymn, ewa plebanek, system bezpieczeństwa wewnętrznego, broken love, dziennikarstwo i świat mediów pdf, kłamstwa którymi żyjemy, matka gorki, anestezjologia larsen pdf, rowerem po amazonce, kościoły krakowa, pomoc krzyzowkowicza, matematyka karty pracy klasa 2, skala sprawdzian klasa 4, rynek ksiazki pl, minecraft triki, stefan niesiołowski książki…